استمفورد مقامات اعلام جدید کروناویروس خط و رانندگی از طریق مرکز آزمون

استمفورد — شهرستان مقامات روز دوشنبه اعلام کرد ایجاد یک جدید Covid-19 خط تلفن و یک چهارم درایو از طریق مرکز آزمون واقع در وستهیلل دبیرستان.

شروع صبح روز سه شنبه به مدرسه پارکینگ خواهد بود تبدیل به یک مرکز تست با چادر پوشش یک مسیر برای رانندگان است. مقامات شهرستان گفت: محل جدید ظرفیت آزمون 50 نفر در هر روز, اما هدف این است که به سطح شیب دار بالا قابلیت غربالگری 100 نفر روزانه.

شهردار دیوید مارتین اعلام کرد منابع جدید در یک ظهر کنفرانس مطبوعاتی.

افراد تنها واجد شرایط برای تست اگر آنها به دریافت یک نسخه از یک پزشک گفت: آرتور Augustyn سخنگوی دفتر شهردار.

“تقاضا برای تست در حال رفتن به رفتن نگه دارید تا بر اساس اعداد است که ما در حال دیدن است. بنابراین ما نیاز به ارائه تست بیشتر زیرساخت ها در استمفورد برای ما و ساکنان اطراف منطقه” گفت: Augustyn. “ما به نفع همه گرفتن تست شده است.”

در وستهیلل سایت که توسط Stamford در بخش بهداشت و درمان و استمفورد سلامت چهارمین مرکز به فعالیت در این شهرستان است. یک استمفورد بیمارستان مرکز آزمون توسط Stamford سلامت یک ساله پارک سایت اجرا شده توسط مورفی پزشکی همکاران و کارکنان شهرستان و یک سوم در سال 2001 W. خیابان اصلی است که توسط اسناد مراقبت های فوری. Th e جدید وستهیلل مرکز عمل خواهد شد از دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر

جدید hotline همچنین راه اندازی سهشنبه برای ارائه یک انتقال نرم و صاف برای ساکنان به دنبال تست گفت Augustyn.

“هدف این است که خط تلفن بود به ارائه یک روش ساده منبع برای ساکنان بنابراین اگر آنها می خواهند برای آزمایش آنها در تماس با یک شماره و آنها را به صحبت می کنند به یک حرفه ای است که می تواند به (آنها) چه تست سایت تست در دسترس در حال حاضر,” او گفت:.

قبل از خط تلفن افراد وظیفه بودند با تماس هر یک از تست سایت برای پیدا کردن در دسترس بودن گفت Augustyn.

افراد می توانند با تماس با خط 1-833-508-8378 هفت روز هفته از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر

برای اطلاعات بیشتر در مورد virus بازدید stamfordct.gov/covid19 و یا اشتراک برای یک coronavirus مربوط به عضویت در خبرنامه https://www.stamfordct.gov/subscribe.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر