استمفورد مقامات می خواهند بدانند: آیا شما شده است به چین اخیرا ؟

استمفورد — استمفورد ساکنان بازگشت از چین خواسته شده است که به تماس های شهرستان در بخش بهداشت و درمان در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از این ویروس در ایالات متحده است. هیچ نمونه از coronavirus گزارش شده در کانکتیکات اما یک مرد در بوستون به تازگی آزمایش مثبت برای ویروس. در 20s خود کرده بود به تازگی از سفر به ووهان, چین در نظر گرفته ground zero برای این بیماری است.

CDC درخواست شهرداری به ماندن هوشیار است که چرا استمفورد مقامات اواخر روز چهارشنبه اعلام کرد که آنها ترغیب ساکنان به اطلاع وزارت بهداشت مقامات اگر آنها در حال بازگشت از چین است.

این شهر خواسته است همه بازگشت به استمفورد ساکنان برای تماس با وزارت بهداشت در 203-977-5385 برای “دستورالعمل های بیشتر.”

علائم کروناویروس شامل تب و سرفه و تنگی نفس. بیماران مبتلا به این ویروس را گزارش کرده اند خفیف تا شدید بیماری تنفسی. با توجه به CDC علائم ممکن است به نظر می رسد دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض.

مقامات بهداشت در کانکتیکات باید گفت خطر جوز ساکنان دولت متعاهد ویروس باقی می ماند.

بوستون مرد مشخص هشتم مورد کوروناویروس در کشور است. سه نفر در کالیفرنیا دو در ایلینویز و یکی در واشنگتن و ایالت آریزونا بود.

بیش از 11,900 مردم آلوده شده اند از coronavirus در سراسر جهان است.

گسترش این ویروس در سراسر جهان باعث شد سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که شیوع بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی.

ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر همچنین اعلام کرد coronavirus بهداشت عمومی اورژانس.

برای کسب اطلاعات بیشتر در coronavirus بازدید CDC سایت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر