استمفورد — استمفورد معلمان و دانش آموزان باید تا به حال به سرعت انطباق با آموزش آنلاین با توجه به جدید کروناویروس و این احتمال وجود دارد آنها باید برای رسیدن به آن استفاده می شود.

در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی. ند لمانت گفت: مدارس سراسر کشور احتمال بسته باقی می ماند تا از سقوط در یک مصاحبه رادیویی. روز قبل از او تا به حال ذکر شده در مارس 20 به عنوان اولین مدارس می تواند دوباره باز اما در روز سه شنبه او با اشاره به این که تاریخ به عنوان “حداقل برساند.”

این COVID-19 همه گیر است مجبور استمفورد مدارس برای حرکت به آنلاین آموزش و پرورش برای معلمان و دانش آموزان و انعکاس آنچه که اتفاق می افتد در سراسر کشور و کشور است.

سرپرست Tamu Lucero نظارت بر منطقه در دوران بی سابقه ای از زمان که در آن معلمان و دانش آموزان مجبور به انطباق با “فاصله-یادگیری” رویکرد.

تا کنون او را شاد می گرداند.

“من معتقدم که ما باید بدست به یک شروع بزرگ” او گفت:. “شکی نیست که ما در حال رفتن به به بهتر ادامه خواهد داد.”

او گفت: بازخورد از خانواده ها تا کنون مثبت بوده است.

“و همه آنها می گویند که ما در حال گرفتن بهتر است,” او گفت:.

هنوز هیچ چیز در سنگ نوشته شده است حتی اگر فرماندار تردید مدارس را راه اندازی مجدد قبل از روز فارغ التحصیلی.

“ما همیشه دوست دارند همه چیز رسمی قبل از اینکه ما شروع به ساختن برنامه های رسمی,” Lucero گفت.

حداکثر Reiss سخنگوی لمانت گفت: فرماندار را می بیند coronavirus بیماری همه گیر در مدت طولانی تر از اصل انتظار است.

“هدف این است که فرانک بحث با superintendents و جامعه آموزش و پرورش به این وضعیت آشکار” او گفت:.

لمانت نظر نیست یک حکم رسمی اما او ساخته شده واضح تر در روزهای اخیر که مدارس باید آماده برای طولانی مدت تعطیلی فراتر از اولیه دو هفته خاموش شدن او دستور داد در 15 مارس و به احتمال زیاد در گذشته زمان مارس 20 تاریخ مورد نظر.

“ما در حال گفت, نگاه, راست, در حال حاضر آن را برای رفتن به مارس 20 اما شما باید آماده برای این واقعیت است که آن را برای رفتن به بسته برای آینده قابل پیش بینی” ریس گفت. “آنچه فرماندار است گفت این است که سیستم مدرسه در سراسر کشور نیاز به آماده برای بازگشت این سال است.”

“ما امیدواریم که برای بهترین, اما ما در حال برنامه ریزی اگر کل سال تحصیلی به نامیده می شود به عنوان یک نتیجه از این ما در حال آماده به انجام است که اگر آن را به معنی افزایش ایمنی و مسطح منحنی” آموزش و پرورش کمیسر میگوئل کردنا گفت.

در سال های اخیر ارشاد بر تعطیلی مدارس و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: اطلاعات نشان می دهد که تعطیلی از دو تا چهار هفته به احتمال زیاد تحت تاثیر قرار نمی گسترش COVID-19 اما که “ممکن است برخی از تاثیر بسیار طولانی تعطیلی” از هشت به 20 هفته. شستن دست ها و انزوای بیشتر تاثیر CDC گفت و کشورهایی که بسته مدرسه نداشته اند موفقیت بیشتری در کاهش گسترش از مکان هایی است که باید.

“در حالی که ما داده است که می تواند کمک به تصمیم گیری در مورد زمانی که به اخراج مدارس وجود دارد تقریبا هیچ داده ای در دسترس در زمان مناسب دوباره شروع مدارس” CDC گفت. “ما توصیه به برنامه ریزی برای طول زمان و پس از آن ارزیابی بر اساس ادامه داد: جامعه گسترش یافته است.”

برای مناطق آموزش و پرورش چه بود برای اولین بار دیده می شود به عنوان موقت آموزشی تعمیر می تواند تبدیل به هنجار برای آینده قابل پیش بینی. برای Lucero که فقط به معنی انجام بسیاری از همان.

“ما با هم کار کنند به سعی کنید به کشف همه چیز و سعی کنید به کار را از طریق هر گونه مسائل که ممکن است می آیند تا” او با اشاره به منطقه طرح اگر مدارس توقیف باقی می ماند تا زمانی که سقوط. “من بسیار افتخار از آنچه که ما انجام شده است.”

اندی جمهور از استمفورد تخته, آموزش و پرورش, ستایش مدرسه منطقه در پاسخ به گسترش ویروس.

“از نظر آمادگی من فکر می کنم ما شروع به پریدن کرد بر روی آن به سرعت و تا کنون کاملا موفقیت,” او گفت:. “به طور کلی وجود یک حس است که این کار بسیار خوبی است.”

هنوز هم وجود دارد یک نگرانی است که اگر دانش آموزان در خارج از مدرسه برای بقیه بهار دولت شکاف دستاورد می تواند گسترده تر شود گفت: Don Williams, مدیر اجرایی, کانکتیکات, آموزش, انجمن, دولت, بزرگترین معلمان اتحادیه.

“دانش آموزانی که نیاز به کمک بیشتر هستند کمتر احتمال دارد که در طول یک دوره بود,” او گفت:. “هر کس در حال رفتن به انجام بهترین آنها می توانند با توجه به فاصله یادگیری محدودیت اما این یک منطقه که در آن آمده پاییز آمده از سرگیری عادی روز مدرسه خود را به آدرس این مسائل.”

چالش واقعی برای بقیه سال تحصیلی ارائه خواهد شد دانش آموزان اطلاعات آنها باید یاد بگیرند که در حالت عادی ترم “با اطلاعاتی که آنها باید یاد بگیرند در این دوره زمانی” ویلیامز گفت. و در حالی که مربیان در حال تمرکز بر مسائل فوری و دراز مدت انشعابات امکان پذیر است: “من فکر می کنم ما را پیدا خواهد کرد که سقوط می آیند نوعی بازسازی و سازگاری در مدرسه به طور منظم در طول روز و به طور منظم مدرسه سال لازم خواهد بود,” او گفت:.

شده است وجود دارد حداقل یک مزیت به داشتن مدارس رایگان از معلمان و دانش آموزان در ستمفرد.

یعنی مدارس برخورد با دیرینه قالب مسائل مانند Toquam آهنربا مدرسه ابتدایی هستند که مشغول به کار در طول راه دور-آموزش دوره. و اگر وضعیت موجود نگه می دارد تا از سقوط این مدرسه منطقه خواهد شد که حدود شش ماه به ادامه پیشرفت های قبل از تدریس در کلاس درس, رزومه.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im