استمفورد PD: 3 سوخته شده پس از ماشین پشت سر هم به شعله های آتش زیر سقوط

استمفورد — سه نفر از ساکنان شهر دچار درجات مختلف سوختگی پس از اینکه در یک وسیله نقلیه است که سقوط به یک درخت و پشت سر هم به شعله های آتش شب دوشنبه مقامات پلیس روز سه شنبه گفت.

استمفورد پلیس در پاسخ به یک تصادف در منطقه وستهیلل جاده فقط در شرق Westover جاده در 8:10 p. m. دوشنبه.

یک مازراتی 2016 بودن رانده شده توسط یک 22 ساله استمفورد ساکن شد و به رهبری غرب در وستهیلل جاده نزدیک شدن به آن تقاطع با Westover جاده در “نرخ بسیار بالا با سرعت” با توجه به Sgt. جفری غرفه.

غرفه گفت: راننده پس از عبور به طرف اشتباه از جاده به سمت چپ جاده و رفت و از طریق “بخش چند متری جلو زده و چندین صندوق پستی” غرفه گفت. پس از سفر حدود 300 پا غرفه گفت: راننده را به یک درخت و مازراتی “پشت سر هم به شعله های آتش” را به عنوان آن را به یک استراحت در وسط وستهیلل جاده ها است.

22 ساله راننده و مسافر — یکی دیگر از 22 سال استمفورد ساکن و 23 ساله به استمفورد ساکن قادر به خارج شدن از خودرو خود به خود غرفه گفت:, و اضافه کرد که هر سه “دچار درجات مختلف سوختگی و آسیب های دیگر.

مسافران گرفته شد به استمفورد بیمارستان با مهم اما غیر تهدید کننده زندگی و صدمات غرفه گفت.

او گفت: راننده بود “به شدت سوخته” در آتش گرفته و به استمفورد بیمارستان با زندگی-تهدید و آسیب است. او بعد از انتقال به بخش سوختگی در بریجپورت بیمارستان که در آن او ذکر شده بود در وضعیت بحرانی سه شنبه.

“سرعت بیش از حد است که به عنوان یک عامل مؤثر در این تصادف و محققان به دنبال احتمال این که این تصادف نیز درگیر استفاده از الکل” غرفه گفت.

سقوط همچنان تحت بررسی توسط Stamford پلیس برخورد تجزیه و تحلیل و بازسازی تیم ملی با Sgt. رایان مک آلیستر افسر لیندزی Yanicky و افسر جیل Moller به رهبری محققان.

هر کسی با اطلاعات و یا که ممکن است شاهد سقوط خواسته است برای تماس 203-977-4712.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de