استمفورد پلیس به نام بیش از استدلال ناشی از کوروناویروس ممنوعیت سفر

استمفورد — به عنوان نگرانی های جدید کروناویروس گسترش در اینجا آخرین اثرات در استمفورد.

پلیس به نام بیش از استدلال ناشی از سفر بان کی مون

داخلی استدلال آغاز شد که به دلیل coronavirus پنج شنبه شب در استمفورد جلب توجه پلیس اما هیچ دستگیری ساخته شد.

گروهبان. رابرت Shawinsky گفت: در 8 p. m. ماموران با عجله — چراغ چشمک زن و آژیر وافغان — به یک آپارتمان در خیابان اطلس در جنوب Tresser بلوار در یک گزارش توسط یکی از همسایه ها از صدای اختلال داخلی در حال پیشرفت است.

زمانی که پلیس وجود دارد و آنها متوجه شدند که این زن و شوهر که فقط ازدواج کردم به استدلال و دلیل سفر خود را برنامه شده بود لغو شد به دلیل محدودیت های مسافرتی در جای خود قرار داده چرا که از COVID-19.

Shawinsky گفت: این استدلال بود و نه فیزیکی و افسران که در پاسخ گفت: دو آرام. اواز یا موسیقی دو نفری عذرخواهی به افسران و پلیس به سمت چپ.

Shawinsky وجود دارد گفت: هیچ نماد ساخته شده در این گزارش به عنوان به که در آن دو بودند و برنامه ریزی در سفر و یا اگر این سفر برای ماه عسل خود را.

[email protected]

استمفورد پلیس متوقف و در نظر گرفتن اثر انگشت

به استمفورد اداره پلیس خواهد بود لغو آن غیر نظامی و انگشت نگاری خدمات تا اطلاع ثانوی.

این حرکت است که ساخته شده مقامات می گویند به منظور کمک به ارتقای بهداشت عمومی و نگرانی بیش از COVID-19 ویروس.

این انگشت نگاری خدمات ارائه شده به شهروندان به منظور پردازش تپانچه اجازه کار برنامه های کاربردی پس زمینه و سابقه کیفری چک ها و نامه ها از رفتار خوب.

معمولا کسانی که در چاپ گرفته شده در روز سه شنبه, پنج شنبه و شنبه ها.

این خدمات در حال معلق تا اطلاع ثانوی.

[email protected]

چلسی بعضا به طور موقت بسته شدن استمفورد محل

چلسی بعضا اعلام کرد در اواخر روز پنجشنبه که آن را به طور موقت نزدیک ورزشی آن مرکز در ستمفرد و خواص آن در شهر نیویورک در پاسخ به رشد گسترش COVID-19.

این تعطیلی در 1 Blachley جاده ها و مجتمع در منهتن و بروکلین toke اثر در نیمه شب جمعه و اجرای حداقل تا مارس 31. کسانی که تعلیق ممکن است تمدید شود بر اساس تحولات بعدی.

“ما باور داریم که با توجه به شرایط به طور موقت بسته شدن لازم است برای حمایت از سلامت نیازهای جوامع که در آن ما قرار دارد که ما در خدمت و به نفع ما 1,000+ کارکنان و هزاران نفر از ورزشکاران و مراجعان که چلسی Piers صفحه اصلی” چلسی بعضا مدیریت شریک دیوید توکسبری در بیانیه ای گفت. “ما این تصمیم را به آرامی و تشخیص ناراحتی آن باعث خواهد شد ارزش مشتریان و کاربران است. ما فراگیر نگرانی است که سلامت جامعه ما است.”

حدود 400 نفر از کارکنان مستقر در استمفورد.

چلسی بعضا مقامات گفتند که در ادامه به نظارت بر تحولات و به دنبال توصیه های شهرستان, دولت فدرال و بهداشت حرفه ای با “امید بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

“ما هیچ شکی نیست که این روح سرکش که دیدم نیویورکی از طریق 9/11 و Superstorm شنی پیروز خواهد شد که ما در مجموع کار به عنوان بخشی از راه حل برای این چالش بی سابقه,” چلسی بعضا جمهور تام برنشتاین در بیانیه ای گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>