استمفورد پلیس در ادامه به بررسی تصویری, اسپری فلفل اتهام

استمفورد — پلیس شهر گفت: صبح روز چهارشنبه که آنها در ادامه به بررسی یک آخر هفته درگیری که در آن یک استمفورد مرد بود ضبط فریاد در یک گروه جوان سیاه مردان تماس با پلیس گزارش او مورد آزار و اذیت آنها.

آنها همچنین در حال بررسی یک اتهام که مرد فلفل اسپری یک یا چند نفر از اعضای گروه.

“این (Stamford پلیس) بخش می خواهم به اذعان کرد که این حادثه در حال حاضر فعال بررسی” سرهنگ تام Scanlon رئیس اداره تحقیقات جنایی در بیانیه ای گفت. “افراد متعدد بودند و یا شاهد شرایطی که منجر به رویارویی که تا به حال رخ داده است. این بخش در روند مصاحبه و اخذ رسمی بیانیه از همه درگیر افراد و منابع کامل تصویری به عنوان شواهد.”

به گفته پلیس این حادثه رخ داده است در 4 بعد از ظهر شنبه در این یارو جزیره قایق راه اندازی شیب دار. در کثیرالانتشار تصویری خشم مرد به نظر می رسد متهم پنج به طور غیر قانونی از تلاش برای راه اندازی یک قایق در پارک شیب دار.

مردان تا به حال یک قایق موتوری hitched به یک کامیون وانت پارک شده در بسیاری. این بود حمایت شد تا به سطح شیب دار. یک وکیل برای پنج مردان جوان یکی از آنها بنا به گزارش یک بریدج افسر پلیس — گفت: آنها در حال برنامه ریزی برای راه اندازی قایق خود را از غرب ساحل که در آن هر کسی ارائه شده آنها عبور می توانید راه اندازی یک قایق موتوری.

دستیار رئیس پلیس تام Wuennemann گفت: پلیس در حال گرفتن این حادثه بسیار جدی است. پلیس را تایید نمی کنند مرد سفید هویت در ضبط و گفت: این موضوع منوط به تحقیقات جاری.

پلیس اعزام شدند به مرد استمفورد خانه در بعد از ظهر سه شنبه بعد از دریافت گزارش اذیت و آزار تماس های تلفنی از مردم دیدم که تصویری آنلاین.

این ویدئو در کمتر از دو دقیقه به اشتراک گذاشته شده با پلیس از طریق ایمیل. نسخه کوتاه شده است نوشته شده و اعلان مجدد بارها و بارها در Instagram.

هنوز روشن نیست که شنبه چه رخ داده است قبل از این ویدئو ولی در این کلیپ این مرد دیده می شود قدم زدن در کنار خاکستری وانت فریاد در دیگران است.

“من شده است را در اینجا تمام من (expletive) زندگی است. من اینجا زندگی می کنند” او می گوید: در یک نقطه و در حالی که راه رفتن به یکی از مردان جوان.

“چه شما را برای من انجام دهید ؟” مرد می پرسد در حالی که نگه داشتن یک گوشی تلفن به گوش او.

“من مورد آزار و اذیت توسط یک دسته از مردان سیاه و سفید را در اینجا,” او می گوید به تلفن. لحظه ای بعد او ادامه می دهد: “این استمفورد پلیس بخش? وجود دارد مردم در تلاش برای قرار دادن یک قایق در آب است که غیر قانونی است. من یک قایق را در اینجا. من یک حق قانونی برای قرار دادن قایق در آب است. آنها نه.”

تنها افرادی که اجاره ورقه در این یارو جزیره مارینا مجاز به راه اندازی موتور قایق در این پارک راه اندازی شیب دار.

“چگونه شما می دانید که ؟” یکی از مردان جوان می پرسد. “که گفت: ما در حال قرار دادن قایق در آب ؟ هیچ کس گفت که. ما در حال حلق آویز کردن است.”

یکی از مردان می پرسد برای سفید نر و نام او در پاسخ من “نام خدا است.”

“یک دسته از بچه ها سیاه و سفید در حال اذیت و آزار من” او تکرار می کند. “بله اذیت و آزار من است. سفید زندگی می کند توجه بیش از حد.”

وکیل Darnell Crosland است که به نمایندگی از پنج مرد بودند که هدف از پیرمرد خشم.

به نام او این حادثه را “یک مورد که در آن یک سفید (فرد) فکر می کردند که باید تسلیحاتی اداره پلیس … در قلب خود آن را نژادپرستانه رفتار افراد, بهره برداری از یک سیستم ساخته شده است در نژاد پرستی.”

Crosland گفت: او با ارسال نامه ای به تازگی منصوب استمفورد رئیس پلیس تیم شاو که به تقاضای او انتشار گزارش پلیس و شارژ سفید ساکن با حمله.

پلیس بپرسید که هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه تماس Sgt. شان Boeger در 203-977-4417.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de