استمفورد پلیس شناسایی متهمان به اتهام درگیر در تعقیب

استمفورد — پلیس شهر باید شناسایی دو مرد آنها می گویند درگیر شدند و در یک تعقیب را از طریق شهرستان در هفته گذشته با اضافه کردن مردان و یکی دیگر مشکوک درگیر بودن در جرائم جدی در بریجپورت و استراتفورد.

فقط قبل از سرعت پایین تعقیب از طریق مرکز شهر آغاز شد بعد از ظهر پنجشنبه پلیس دریافت کلمه که Devontae سامر, 19 و دانیل Vasquez, 19, همراه با 17 سال نوجوانان بودند از آمدن به مک دونالد در شرق خیابان اصلی در استمفورد به فروش ماری جوانا و مورد سرقت گفت: سروان ، ریچارد Conklin.

“و مطمئن شوید که به اندازه کافی آنها را نشان می دهد تا در این دوج ون” Conklin گفت. اما هنگامی که سه دیدم پلیس بسته شدن در آنها را در مک دونالد و نوجوانان شروع به پریدن کرد پشت چرخ از ون سقوط به یک ماشین پلیس بینام و شروع به رانندگی غرب در شرق خیابان اصلی, پلیس گفت:.

افسر گشت کسر Dias انداخت پایین spikestrip در پایین خیابان تابستان و منفجر کردن چندین لاستیک روی وانت, Conklin گفت.

سه رها ون در بل خیابان پارکینگ و زد جنوبی به سایت ساخت و ساز فقط در شرق استمفورد دولت, مرکز, پلیس گفت:.

به عنوان افسران شتافت به قفل کردن بلوک, نوجوانان که برای ماه بوده است و این موضوع را-به-منظور بازداشت توسط پلیس پیدا شد پلیس گفت:.

چند دقیقه بعد سامر داشت در کوچه و خیابان بین کلیسای سنت جان مبلغ و آن کشیش بخش, پلیس گفت:. حدود یک ساعت بعد Vasquez که بر روی باند در حالی که در مواجهه با اتهامات مرتبط با سلاح گرم و در اختیار داشتن مواد مخدر پلیس گفته بود به زندان گرفته شده به عنوان او راه می رفت در خارج از خانه کشیش بخش که در دست ساخت است.

تعدادی از افسران انجام کار اضافی در مشاغل ساخت و ساز در این منطقه کمک در قطاری Conklin گفت.

“من باید همچنین به تجلیل به کارگران ساختمانی و غیر نظامی است که به کمک نقطه افسران پلیس در مسیر درست است. این یک تلاش مشترک بین اجرای قانون و بسیاری از مردم در جامعه” Conklin گفت که Dias’ کار با spikestrip شد کلید به حادثه تبدیل کردن راه آن را انجام داد.

Conklin گفت: سه اونس ماری جوانا پیدا شد در ون همراه با 1200 دلار به صورت نقدی و همچنین تعدادی از تلفن های همراه.

این نوجوان متهم شد با حمله درجه دوم و حمله به یک افسر پلیس درگیر شدن پلیس در تعقیب بی پروا رانندگی در اختیار داشتن ماری جوانا در اختیار داشتن به قصد فروش و دخالت پلیس. او remanded به اطفال اصلاحات مرکز در بریجپورت.

Vasquez شد متهم با در اختیار داشتن ماری جوانا در اختیار داشتن به قصد فروش و دخالت پلیس, پلیس گفت:. او برگزار شد در $25,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه و ارسال به بریدج برای تفهیم اتهام.

سامر داده شده یکسان اتهامات Vasquez دستور داده شد برگزار جای 10000 $در دادگاه ظاهر اوراق قرضه و ارسال به بریدج برای تفهیم اتهام به قتل رسانده اند.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>