استمفورد پلیس قفل کردن فرد در دسترسی به گزارش

استمفورد — معمولا هنگامی که ساکنان می خواهید برای پیگیری کردن یک تصادف و یا گزارش بازداشت و یا شاید فایل از آزادی اطلاعات درخواست آنها سر به استمفورد اداره پلیس پرونده اتاق. برای هم بودن اما سوابق اتاق پنجره در لابی مقر پلیس به روی عموم بسته است به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

اما حتی با بسته شدن این مکان هنوز هم قادر خواهد بود برای دریافت این گزارش به دنبال آن هستند یا با رفتن آنلاین و یا از طریق ایمیل.

سوابق اتاق Sgt. کریس علف های هرز گفت: اگر چه بسیاری از کسب و کار با مردم انجام شده است در پشت یک شیشه ضخیم و پنجره او را به در نظر گرفتن سلامت کارکنان خود را از شش غیر نظامی پلیس دستیاران که در محله های نزدیک. با گروه انجام همه چیز را می تواند به طول فاصله بین کارکنان اجازه می دهد آنها را برای کار از خانه به نظر می رسید مانند یک گزینه خوب علف های هرز گفت.

کار ایستگاه های راه اندازی شده اند در پلیس دستیاران’ خانه; هر روز صبح آنها را از ورود به سیستم و از کار وجود دارد.

“من منینگ به کار گرفته اند و در برخی از روز به روز فعالیت های است که آنها معمولا انجام” علف های هرز گفت. “ما بهترین های ما به نگه دارید تا با روزانه درخواست برای گزارش های ساخته شده توسط مردم در حالی که در همان زمان اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله مورد نیاز است که برای هر کس به ایمن ماندن,” او گفت:.

در یک روز معمولی سوابق اتاق پنجره می تواند بسیار شلوغ و فقط از مردم به دنبال به دست آوردن دستگیری گزارش برای شرکت های بیمه خود را. استمفورد که دارای بزرگترین شهرداری سیستم جاده در دولت با 315 کیلومتر از خیابان سیاهههای مربوط به حدود 400 حوادث هر ماه, پلیس می گویند.

“در حالی که ما احساس این را نمی خواهد نگه داشتن ما 100 درصد تا به امروز ما نمی تواند به عنوان دور برگشت به عنوان اگر ما هیچ چیز” علف های هرز گفت.

این گروهبان پلیس گفت که او خدا را شکر اقدام ارشد تام Wuennemann به او اجازه ارسال دستیاران صفحه اصلی.

“حتی با این محدودیت های اجتماعی فاصله ما انجام کسب و کار به عنوان معمول است.”

به منظور درخواست گزارش حادثه در این زمان بازدید crashdocs.org دنبال دهید — به استمفورد پلیس تعداد مورد نیاز است و همچنین نام راننده و گزارش خواهد شد از طریق پست به شخص درخواست كننده پس از پرداخت هزینه از $8.50 علف های هرز گفت.

برای دیگر گزارش های ایمیل [email protected] و شامل یک تصویر از خود را ID عکس است. هر گزارش هزینه 50 سنت. کسانی که گزارش ها پس از عمل اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده و یک پاسخ می تواند چندین روز یا هفته, علف های هرز گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر