استمفورد پلیس NAACP عبور از ماسک در شهرستان

استمفورد — مرد Fortt دست تحویل فولاد ماسک دوشنبه به سمت غرب مجتمع مسکونی و او امیدوار است برای ارائه تجهیزات حفاظتی به شهر آسیب پذیر ترین.

Fortt رئیس جمهور از استمفورد NAACP تحویل ماسک با شهردار دیوید مارتین در 120-واحد دوستی, خانه, اوج یک جمع آوری کمک درایو رهبری NAACP که منجر به نزدیک به 10 ، 000 دلار در کمک های مالی.

که پول مورد استفاده قرار گرفت برای خرید 14,000, ماسک از استمفورد شرکت نقطه جایگزین ارزشیابی دوزبانه که توزیع شده به حدود 14 مجتمع های مسکن در شهرستان.

این سازمان تلاش شد بخشی از این شهر در حال انجام ابتکار به ارائه ماسک و اطلاعات به شهروندان برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در ستمفرد.

همچنین بخشی از تلاش شهرستان ماموران پلیس با جامعه توسعه برنامه گذشت ماسک در رستوران ها و مراکز اجتماعی در روز شنبه.

ایده پشت این NAACP تلاش Fortt گفته بود که ماسک به جمعیت اقلیت در شهرستان نور از داده ها نشان می دهد که چگونه بیماری های دستگاه تنفسی است که تاثیر منفی بر عملکرد آفریقایی-آمریکایی و اسپانیایی جمعیت.

“اگر ما نمی ماسک برای آنها چه اتفاقی می افتد این است که این ویروس را ادامه خواهد داد به گسترش” Fortt گفت.

وزارت امور خارجه داده ها نشان می دهد که در حالی که ساکنان سفید دارای بیشترین تعداد موارد COVID-19 و مرگ و میر مربوط به ویروس این بیماری تحت تاثیر آفریقایی-آمریکایی و اسپانیایی جمعیت بیشتر سرانه.

داده های اخیر نشان می دهد که 517 نفر از هر 10000 نفر سیاه, کانکتیکات ساکنان آزمایش مثبت در حالی که این نرخ به ازای هر 10000 نفر در میان اسپانیایی ساکنان شد 420 و 232 در میان ساکنان سفید.

Fortt گفت که او می بیند استمفورد تلاش به عنوان یک مدل برای ملی NAACP.

“این است که عمده تلاش” Fortt گفت. “چه ما در حال تلاش برای انجام این فشار را به نشان می دهد شهرهای دیگر که اگر شما می توانید مدل آنچه که اتفاق می افتد در اینجا.”

شهرستان افسران پلیس بودند بخشی از تلاش بیش از آخر هفته.

گروهبان. ویلیام بروارد و افسران آدریانا ملینا و جیمی تورس بازدید مهاجر طرفداران در ساختمان یک جامعه در استمفورد را به سمت غرب و سپس کلید خانه های قدیمی پرو رستوران که در آن آنها گذشت ماسک و اطلاعات در مورد چگونه به اجتناب از coronavirus.

تلاش شد بخشی از اداره پلیس را هدف تقویت روابط بین افسران و ساکنان گفت: سوگند به تازگی در اردوی تیم Shaw.

“پلیس جامعه به معنی ساخت یک ارتباط با فردی ساکنان و مطمئن شوید که ما جامعه امن را در هر راه ما می توانیم” شاو گفت. “است که شامل ارائه ساکنان با اطلاعات دقیق در مورد این بیماری همه گیر و چگونه برای محافظت از خود از عفونت است. من می خواهم برای تشکر از کاپیتان Diedrich ههن گروهبان بروارد و افسر ملینا برای رهبری این ابتکار است.”

این پروژه به دست هزاران نفر از ماسک برای ساکنان و سازمان ها در سراسر استمفورد آغاز شد و چند هفته پیش.

“ما مطمئن شوید که ما ساکنان ماسک و می دانم که به پوشیدن ماسک. البته بهترین روش پیشگیری همچنان به ماندن در منزل و اجتناب از تماس با دیگران” مارتین گفت: با حضور در این ماسک رویداد در ساختمان یک جامعه است.

Fortt سابق گرینویچ آتش نشان گفت که او امیدوار است به افزایش اضافی $10,000 آوردن تعداد کل ماسک تا 30000. این پروژه گفت: در حال اختصاص داده شده به هیئت مدیره آموزش و پرورش عضو جک برایانت سابق رئيس جمهور از استمفورد NAACP که فوت هفته گذشته دو هفته پس از تماس با کوروناویروس.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>