استمفورد پلیس نظم اردو معترضان به ترک Latham پارک

Steven Barrier's mother, Valerie Jaddo, chants her son's name while visiting the Latham Abolition Camp at Latham Park in Stamford, Conn. Tuesday, July 14, 2020. A group of protesters has been camped out at Latham Park since the weekend protesting the death of Steven Barrier, who died in police custody in October of 2019, and demanding reform from the local police department. Photo: Tyler Sizemore / Hearst Connecticut Media / Greenwich Time

عکس: Tyler Sizemore / هرست, کانکتیکات, رسانه های

استیون مانع مادر والری Jaddo شعارهای پسرش نام در حالی که بازدید از Latham لغو کمپ در Latham پارک در استمفورد Conn. شنبه, جولای 14, 2020. گروهی از معترضان شده است معترضان در Latham پارک از آخر هفته در اعتراض به مرگ استیون سد که در بازداشت پلیس در اکتبر 2019 و خواستار اصلاحات از اداره پلیس محلی.

استمفورد — استمفورد پلیس گفته اند تظاهرکنندگان اشغال Latham پارک برای بسته بندی کردن وسایل خود و ترک منطقه است.

“شما در نقض شهرستان مقررات” پلیس سروان. سوزان Bretthauer گفت: یک گروه از معترضان روز شنبه.

او و شریک تحویل یک بیانیه کوتاه از دفتر شهردار و اداره پلیس که آنها نیز در نوشتن

“ما سفارش شما بسته خود را از چادر و به ترک پارک را با چادر و وسایل کردند.”

معترضان که معترضان در این پارک از شنبه, آیا پاسخ نمی دهند به طور مستقیم برای افسران قبل از آنها باقی مانده است.

اما سازمان دهندگان بعد گفت: برنامه ریزی برای آنها باقی می ماند در پارک عمومی, با وجود دریافت تخلیه سفارش, حتی اگر آن را به معنای بازداشت.

“ما باید یک لیست از افرادی که مایل به گرفتن (که) خطر و افرادی که” یک اعلام کرد.

دستیار رئیس پلیس تام Wuennemann در یک مصاحبه گفت اگر معترضان ترک نمی پلیس آنها را حذف کنید.

او گفت که به دلایل امنیتی او نمی خواهد می گویند که ماموران باز خواهد گشت. حدود 20 تا 30 معترضان گرفته اند در چند روز تظاهرات.

“من نمی خواهم رویارویی است. اگر ما فراموش دستگیری افراد … من ترجیح می دهم به دستگیری به عنوان چند به عنوان من می توانم” Wuennemann گفت. “اما ما به دنبال رعایت داوطلبانه و من فکر می کنم تا به این نقطه ما شده اند بسیار دلنشین و سعی کردم به کار با آنها”

چند ساعت بعد در پاسخ به این پلیس هشدار تظاهرکنندگان به طور موقت مسدود شده و ترافیک در بدفورد خیابان. پلیس پاسخ داد و رفت به پارک. مقامات پلیس که در آن زمان تحویل یکی دیگر از هشدار.

معترضان تشکیل Latham پارک اردوگاه بعد از ظهر روز شنبه پس از یک راهپیمایی خواستار پاسخ های اضافی به مرگ استیون مانع 23 ساله که در استمفورد بازداشت پلیس در ماه اکتبر.

پارک معترضان که حفظ آنها نمی نیاز به یک مجوز به در پارک که آنها ورزش را بیان حقوق وعده داده اند به باقی می ماند وجود دارد تا شهرستان رهبران پایبند به چندین خواسته است که شامل از بین بردن منابع مالی از استمفورد اداره پلیس “demilitarizing” اداره پلیس و شفاف تر داخلی تحقیقات پلیس.

رهبران شهر ملاقات با معترضان.

در بعد از ظهر چهارشنبه قبل از تظاهرکنندگان توصیه به ترک این منطقه در نزدیکی برخی از اعضای جامعه ابراز حمایت خود را.

“من یک کودک کوچک است و من او را برای یک پیاده روی در هر شب و من هرگز احساس ناراحت کننده و یا هر چیز دیگری” گفت: Aleezay فاطمه یک استمفورد زندگی در نزدیکی یک ساختمان آپارتمان.

او گفت: معترضان شده اند یک مشکل آنها باقی مانده صلح آمیز در طول زمان خود را در پارک.

“(اعتراض) ممکن است مهم برای برخی از مردم به طوری که آنها باید مسائل را (با اعتراض). اما برای افرادی که فکر می کنم این یک اولویت است… آنها نمی خواهد ذهن داشتن آنها را در اینجا,” فاطمه گفت.

یک مدیر در ویژگی ماکارونی نوار یک رستوران در نزدیکی اردوگاه تکرار فاطمه احساسات. او اهدا 350 دلار-ارزش غذایی به معترضان در روز سه شنبه.

“من احساس می کنم مثل همه باید یک صدا بنابراین اگر آنها در حال رفتن برای ایستادن وجود دارد به عنوان بسیاری از روز به عنوان آنها نیاز به حداقل آنها باید تغذیه گفت:” مدیر لوئیس تاوراس که زندگی در یک آپارتمان رو به اردوگاه.

“به عنوان انسان احساس می کنم باید وجود داشته باشد بیشتر مناسب و معقول انسان در خارج وجود دارد, فقط برای کمک به هر یک از دیگر بدون انتظار بازگشت,” او گفت:.

اما یک سخنگوی دفتر شهردار گفت: شهر دریافت کرده است حدود 100 تماس و ایمیل در مورد این پارک اعتراض بسیاری از ساکنان نزدیک و صاحبان کسب و کار.

“چگونه است که ما تحمل این گروه در Latham پارک که به نظر می رسد به شدت جمعیت غیر استمفورد ساکنان اشغالگر عمومی ما به زمین در حالی که مالیات پرداخت مطیع قانون شهروندان با اجازه به استفاده از پارک در حال تبدیل شده به دور از آن ؟” یکی شاکی نوشت به دفتر شهردار.

سازمان محلی از جمله یوگا با مجوز شده اند قادر به استفاده از پارک در این هفته پلیس گفته اند.

“چرا شما حتی گوش دادن به خواسته های غیر استمفورد مردم ؟” نوشت: یکی دیگر از ساکنان.

Wuennemann گفت: اداره پلیس دریافت کرده است تعداد مساوی از شکایات و سوالات سوال که افسران را حذف معترضان.

اعتراض سازمان گفت: برخی از تظاهرکنندگان از استمفورد در حالی که دیگران از سراسر Fairfield County است.

“بسیاری از مردم فقط لمس توسط استیون (مانع) در داستان و فقط می خواستم به ما بپیوندید” یک سازمان است که فقط او را به نام ماریا گفت.

آن را باید مهم تر است که افراد از دیگر مناطق احساس می کنم مجبور به اعتراض در استمفورد, او گفت:.

صاحبان چند استقرار در بدفورد کاهش یافته است به صحبت در مورد اردوگاه چهارشنبه.

اما Giovani پشت صاحب اور کافه گفت چند از مشتریان به طور منظم کاهش یافته است به بازدید از رستوران خود را زیرا آنها احساس می کردند که گاه باعث ایجاد تنش است.

Wuennemann گفت: معترضان به طور بالقوه می تواند به اتهام غیر قانونی مجمع و یا با نقض مقررات منع رفت و آمد عمومی یا جمع آوری احکام. چادر می تواند ضبط ،

“این همه بستگی دارد چه اتفاقی می افتد. من امیدوارم که مردم به طور داوطلبانه ترک. من امیدوارم که آنها را مقاومت در برابر نیست,” او گفت:.

“کاملا صادقانه توپ در دادگاه خود را.”

[email protected] @TATIANADFLOWERS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de