استمفورد پلیس به دنبال ‘با عرض پوزش فرض corrona’ دزد

استمفورد — پلیس می گویند آنها هنوز هم به دنبال مسلح که عذرخواهی کرد در حالی که برگزاری Latino مواد غذایی در استیلوتر خیابان چهار شنبه شب.

پس از brandishing تفنگ و خواستار پول در سمت غرب bodega, پلیس می گویند دزد نگاه فروشنده و گفت: “ببخشید داداش تاج.” او گزارش داد که یک کارمند 20 دلار در لایحه خروج از نمد از پول نقد او فقط پذیرفته و فرار از فروشگاه.

پلیس هشدار سرقت مقصر coronavirus همه گیر می تواند یک نشانه نگران کننده از چیزهایی که آمده است به عنوان بسیاری از مردم قرار داده شده است از کار با این بحران است.

استمفورد کارآگاه اداره سرهنگ تام Scanlan روز جمعه گفت هیچ کس بازداشت شده است برای نگه دارید تا. اما او تکرار اخطار صادر شده توسط پلیس سروان. ریچارد Conklin یک روز پیش از آن.

“وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد گرفتن حقوق و ما واقعا می خواهید برای اطلاع رسانی به مغازه داران است که هنوز هم باز به اقدامات احتیاطی. من می خواهم به تکرار آنچه که سروان. Conklin گفت:” Scanlan گفت. “افسران در شهرستان ها ادامه خود را در گشت و باقی مانده قابل مشاهده در محله.”

پلیس Sgt. جنیفر لینچ گفت: 911 تماس در آمد از مواد غذایی در 9:26 p. m. روز شنبه گزارش داد که یک سرقت فقط جای گرفته بود. یک مرد desribed به اسپانیایی و تخمین زده می شود در 40s خود را با یک سنگین ساخت به فروشگاه آمد brandishing تفنگ و دستور داد دو تا مشتریان به طبقه پلیس گفت:.

پس از خواستار پول مسلح بازگشت $20 و گفت: “در اسپانیایی “Sorry bro, تاج” قبل از ترک فروشگاه. او در گذشته دیده می شود در حال اجرا Alden خیابان لینچ گفت. این مرد توضیح داده شده است به حدود پنج فوت و هفت اینچ قد بلند است. او با پوشیدن یک تیره hoody کشیده و سر خود را با یک دستمال گلدار پوشش صورت خود را.

سرقت دوم در استمفورد فروشگاه در یک هفته. اولین شنبه غم انگیز به پایان رسید و با علامت Vuono صاحب مارکو زرگران در ششم خیابان یافت ضرب گلوله کشته شد.

پلیس همچنان در جستجوی تیرانداز در این حادثه است. اقدام رئیس توماس Wuennemann گفت: رسیدگی به آن جرم بود عنوان در جهت مثبت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>