استمفورد حمله پلیس ‘ماساژ,’ مجسمه نیم تنه دو در فحشا اتهامات

استمفورد — مخفی پلیس در شب چهارشنبه گران مخفی سالن ماساژ گفته تجارت نعمت جنسی برای پول و عامل تجاری بدفورد آدرس خیابان, پلیس گفت:.

دو زن از مرد عنكبوتي در بروکلین نیویورک شد سیلی با فحشا اتهامات عنوان شده علیه.

سروان. ریچارد Conklin گفت: همسایگان شکایات منجر به حمله استقرار است.

Conklin گفت: ماموران در مبارزه با مواد مخدر و جرایم سازمان یافته تیم ملی شروع به تماشای آدرس در 1258 بدفورد خیابان و دیدم مردان می آیند و بروید. برخی از زنان وارد شده و همچنین او گفت:

در حدود 6 p. m. روز شنبه یک افسر مخفی وارد آدرس بپرسید برای یک ماساژ, پلیس گفت:. او اجازه داده شد در توسط Natalvia Gissa, 54, از پایان غرب خیابان, بروکلین, پلیس گفت:.

او نشان داده شده و سپس به اتاق ماساژ داده و ماساژ با 29 ساله Mariia Radomirova از 12th, خیابان, بروکلین, به گفته پلیس. هنگامی که ماساژ کامل شد Conkln گفت Radomirova ارائه شده برای انجام یک جنسی نفع در این افسر برای پول اضافی, پلیس گفت:.

که در آن نقطه افسر داد prearranged سیگنال به انتظار افسران حمله کردند, آدرس تصرف 800 دلار به صورت نقدی و همچنین تعداد زیادی از ابزار تجارت مانند کاندوم روان کننده و ژل و لوسیون, پلیس گفت:.

“نکته جالب در مورد این بود که هیچ رسانه های اجتماعی رد پای برای کسب و کار و آن را بینام” گفت: Conklin. “اطلاعاتی در مورد این عملیات ما به دست آمده از جامعه از مردم محلی. … آن را به حال شده است برای شکایت جامعه ما احتمالا نمی خواهد در مورد شناخته شده از این محل است.”

Gissa شد متهم با ترویج فحشا و Radomirova بود به اتهام فحشا پلیس گفت:. دو منتشر شد و پس از امضای یک وعده به نظر می رسد در دادگاه. خود را تفهیم اتهام از اتهامات عنوان شده قرار است در 6 ژوئیه.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>