استمفورد پلیس: گزارش تیرانداز در Newfield خیابان جعل

استمفورد — استمفورد پلیس با عجله به صحنه یک گزارش تیرانداز فعال تا ظهر پنجشنبه و بسته Newfield خیابان برای دو ساعت اما 911 تماس معلوم شد جعلی گفت: اقدام رئیس پلیس تام Wuennemann.

“معلوم است که این یک فریب و یا آنچه آنها تماس بگیرید swatting حادثه” Wuennemann گفت: در 3:45 بعد از ده ها تن از افسران به نام به صحنه همراه با تیم ملی بمب پرسنل و به ویژه تیم پاسخ (SWAT) پاکسازی کردن.

Swatting عمل به دروغ گزارش یک جنایت به تحریک یک پاسخ پلیس تبدیل شده است شایع به اندازه کافی به منظور جلب محکومیت از اف بی آی است.

Wuennemann گفت: مردی به نام 911 اعزام و در حدود 1:45 p. m. به گزارش که او در اقامت در Newfield خیابان wherehe به ضرب گلوله مادر خود را در قفسه سینه. این مرد همچنین گفت که او منتظر بود در گاراژ بود احساس خودکشی و ممکن است ساقه پاسخ افسران.

افسران ریخت به منطقه مسدود کردن Newfield خیابان در هر دو جهت. Wuennemann گفت: این عملیات به اتمام تماس بگیرید و به خانه پیچیده بود زیرا تثلیث کاتولیک و یهودی Commuity مرکز بسیار نزدیک به جایی که تماس گفته شد که نشات گرفته از.

“ما تا به حال برای دریافت وجود دارد و انجام علت سعی و کوشش را به مطمئن شوید که چه تماس گیرنده گزارش شده بود مورد” Wuennemann گفت.

در مورد 3:05 بعد از ظهر SRT تیم منفجر فلش-bang دستگاه قبل از این تیم وارد شده است. معلوم شد که هیچ کس در خانه زمانی که ماموران به خانه Wuennemann گفت. صاحبان شده بود تماس گرفت که این عملیات در رفت.

مدارس در این منطقه شده بود, توصیه های پلیس به پناهگاه در محل و Newfield خیابان بسته شد بین خاکستری مزارع و تاک جاده ها.

این اولین بار نیست که swatters را به نام نگران کننده تماس های اضطراری به استمفورد پلیس.

در مارس 2016 پلیس دریافت تماس 911 از یک گزارش که کسی تا به حال به سرقت پول خود را و او در حال رفتن به بمب 40 هکتار High Ridge دفتر پارک پردیس. تماس تعيين شد جعلی, پلیس گفت:.

در ماه مه سال 2018 پلیس نامیده می شدند به یک بدفورد خیابان خانه توسط یک مرد که ادعا کرد که او تا به حال شکسته به خانه کاشته و چهار بمب در داخل و خارج از خانه. مرد گفت: او می خواست خودش را به کشتن بود و تفنگ و هشت سال با او.

زمانی که پلیس به خانه های مردم داخل تا به حال هیچ ایده چه می گذرد و این حادثه مشخص شد به جعل.

پلیس می گویند که swatting تماس هستند بسیار دشوار است برای ردیابی و بازداشت شده اند ساخته شده و در هر کدام از این موارد است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر