استمفورد حمله توقیف سه اسلحه 5 بازداشت

استمفورد — سه مرد و دو نوجوانان دستگیر شده بودند پس از یک حمله در جنوب پایان رساندن تا چند هفته طولانی رسیدگی به کراک کوکائین خرید و فروش و در اختیار داشتن سلاح.

سروان. ریچارد Conklin گفت: تحقیقات پیچیده در اواخر بعد از ظهر جمعه در لودلو خیابان با تصرف دو نیمه سلاح گرم و یک BB-تفنگ که نگاه دقیقا مانند یک Glock نیمه تپانچه.

Conklin گفت که ماموران در مبارزه با مواد مخدر و جرایم سازمان یافته تیم ملی نقل مکان کرد و در 71-6 و 59-2 لودلو خیابان بعد از ظهر روز جمعه پس از دیدن آنها مظنون در خیابان سلاح و اعدام بازداشت و حکم جستجو در این مکان است.

کشف و ضبط و در این عملیات بود که به سرقت رفته Jimenez اسلحه .380 کالیبر تپانچه نیمه اتوماتیک لود شده با سه گلوله. نیز کشف و ضبط شد Colt 1911, .45 کالیبر نیمه تپانچه با آن شماره سریال ثبت خاموش Conklin گفت.

به عنوان یک BB-تفنگ لیزری چشم است که به نظر می رسد دقیقا مانند یک Glock 17 نیمه تپانچه Conklin گفت.

مواد مخدر و جرایم سازمان افسران ساخته شده برخی از کراک کوکائین اقدام به خرید از این افراد قبل از حرکت با حکم.

“این تحقیقات جاری به دلیل شکایت از جامعه در مورد فروش مواد مخدر و سلاح ها نمایش داده می شود. این است که بسیار خوب کار می کنند از مواد مخدر و جرایم سازمان یافته تیم ملی برای دستگیری این افراد و ما ادامه خواهد داد برای پیگیری این فعالیت” Conklin گفت.

Daiquan سالن 18, لودلو خیابان بود به اتهام دو فقره از فروش برخی از مواد مخدر قانونی و توطئه برای ارتکاب فروش مواد مخدر و منتشر شد و پس از ارسال a $25,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

Jakai فلوید, 18, لودلو خیابان بود به اتهام دو فقره از فروش برخی از مواد مخدر غیر قانونی توطئه برای ارتکاب فروش مواد مخدر, تغییر, تپانچه, شماره سریال, سرقت یک اسلحه گرم در اختیار داشتن مواد مخدر و ذخیره سازی نامناسب از سلاح گرم هنگامی که کودکان در حال حاضر. او در جای $100,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

ماکسول Williams, 21, از لودلو خیابان متهم شده بود با دخالت پلیس و حمل سلاح خطرناک است. او منتشر شد پس از ارسال 10000 $در دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

این نوجوانان بودند به اتهام فروش مواد مخدر و در اختیار داشتن مواد مخدر و دخالت پلیس و منتشر شد به حضانت از پدر و مادر خود را.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>