استمفورد حمله تبدیل می شود تا اسلحه به سرقت رفته توسط شهرستان نوجوان

استمفورد — پلیس آنها را دستگیر و در یک شهر, نوجوانان بیش از آخر هفته که مخفی خود را به سرقت رفته تفنگ در یک کتاب جعلی در داخل دو اتاق خواب.

سروان. ریچارد Conklin گفت: پس از شنیدن در خیابان که ژوئن Ramirez, 18, Gregory خیابان خرید و فروش ماری جوانا و در اختیار داشتن غیر قانونی اسلحه به دست آوردند و یک حکم جستجو برای سمت شرق خانه و رفت و به اجرای حکم در روز شنبه بعد از ظهر.

قبل از اینکه آنها را جستجو و آنها را متوقف رامیرز در یک ماشین و متوجه شد که او تا به حال چهار گرم ماری جوانا بر او Conklin گفت.

هنگامی که آنها را به خانه اش رفت آنها در بر داشت یک .40-کالیبر سلام نقطه تپانچه نیمه اتوماتیک داخل یک جعبه قفل شده به نگاه به عنوان اگر آن را یک کتاب Conklin گفت. تفنگ داشت در رامیرز برادر کوچکترش اتاق خواب.

Conklin گفت رامیرز اعتراف به سرقت با اسلحه گرم و پلیس در حال بررسی وضعیت تپانچه با استفاده از آن شماره سریال را برای دیدن جایی که آن را از آمد و هنگامی که آن را به سرقت رفته بود.

رامیرز که پلیس گفت: در کشور از نظر قانونی متهم شده بود جنایی با در اختیار داشتن اسلحه گرم در اختیار داشتن مواد مخدر متعلقات در اختیار داشتن کمتر از چهار اونس ماری جوانا و خطر آسیب به یک کودک است. او است که برگزار می شود در بریجپورت مرکز تادیبی جای $75,000 دادگاه-ظاهر اوراق قرضه.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر