استمفورد بازگشایی طرح شامل مقررات مربوط به کلاس درس فاصله

استمفورد — یک استمفورد دانشجویی که در نمایشگاه هر یک از علائم COVID-19 داخل ساختمان دانشکده حمل و نقل خواهد شد به تعیین “جداسازی اتاق” که در آن آنها خواهد شد بررسی می شود تا پدر و مادر یا نگهبان می رسد به آنها را انتخاب کنید.

که یکی از بسیاری از موارد در سیستم مدرسه را بازگشایی طرح بود که به دولت ارائه شده این هفته است.

45-صفحه سند لازم الاجرا توسط وزارت آموزش و پرورش که مورد نیاز هر سیستم مدرسه در کانکتیکات به ارسال برنامه ها برای سال تحصیلی آینده.

مدارس آموزش داده شد شامل برنامه ریزی برای سه گزینه های ممکن: بازگشت کامل به در کلاس, آموزش یک مدل ترکیبی است که شامل برخی از در کلاس تدریس مخلوط با کنترل از راه دور, یادگیری, و بازگشت به کامل آموزش آنلاین.

این تصمیم که از این مدل در نهایت انتخاب شده است را بر مسئولان شهرستان با استفاده از راهنمایی از دولت است.

“همه ما نیاز به آماده برای هر مدل تصمیم گرفته است که ما باز مدرسه گفت:” امی Beldotti دانشیار سرپرست برای آموزش و یادگیری است.

در زیر یک مدل ترکیبی پیشنهادی دانش آموزان خواهد بود تقسیم به دو گروه با هر حضور فرد در کلاسها دو بار در هفته.

پدر و مادر هنوز هم باید گزینه ای برای انتخاب کردن از کلاس های حضوری و ادامه آموزش از راه دور.

کوین مک کارتی و امکانات مدیر سیستم مدرسه ارائه یک طرح داونپورت ریج مدرسه ابتدایی در طول یک هیئت مدیره آموزش و پرورش در جلسه این هفته برای نشان دادن چگونه یک کلاس درس تنظیم اجتماعی فاصله کار می کنند.

با استفاده از یک کلاس خاص در Davenport, مک کارتی نشان داد چگونه اتاق تقسیم می تواند به یک معلم فضایی در حدود 150 متر مربع در سراسر از یک دانش آموز فضای 460 متر مربع است که می تواند متناسب 12 میز در حالی که پیوستن به شش پا اجتماعی فاصله پروتکل. مک کارتی گفت: اگر این منطقه ترجیح به کاهش است که فاصله به پنج پا, 18 میز می تواند قرار داده شده در آن خاص کلاس درس.

یکی دیگر از فضا در کلاس درس در حدود 50 متر مربع خواهد بود این سایت متعلق به نزول.

مک کارتی گفت: مدارس نیز ملزم به تعیین یک اتاق ایزوله که باید متفاوت از پرستار و یک درب به بیرون از ساختمان به طوری که پدر و مادر یا قیم می تواند انتخاب کنید تا یک کودک بیمار.

او همچنین گفت: علامت خواهد بود بخشی از این طرح اطلاع رسانی به دانش آموزان و بازدید کنندگان در مورد حفاظت مناسب و مورد نیاز به داخل ساختمان و همچنین به عنوان چگونه برای ایمن ماندن و به حداقل رساندن خطر عفونت.

مدارس سرپرست Tamu Lucero گفت: مک کارتی انجام شد همان ورزش برای هر کلاس درس در سیستم.

“است که بسیار آرام بدانید که ما به دنبال در کلاس های کوچک و به دنبال هر فرصتی برای اجتماعی فاصله گفت:” جکی Heftman عضو هیئت مدیره آموزش و پرورش.

Lucero پاسخ داد: “به طوری که همه ما روشن آن را نمی ممکن است به دلیل بسته به اینکه چگونه بسیاری از خانواده ها می گویند که آنها در حال آمدن به عقب وجود دارد و تنها مقدار محدودی از فضا است.”

بسته به اینکه چگونه بسیاری از دانش آموزان دوباره به ساختمان مدرسه در پاییز اضافی کلاس درس می تواند لازم است به همین دلیل است که مک کارتی شناسایی فضاهای در منطقه است که می تواند تبدیل به کلاس های درس Lucero گفت.

همچنین در طول تخته, آموزش و پرورش, جلسه کاردانی سرپرست برای توسعه المپیا دلا فلور تحویل کوتاه ارائه در حمل و نقل و وعده های غذایی در مدارس.

او گفت: این مدرسه دارای سیستم شناسایی سه راه برای ارائه مواد غذایی در داخل ساختمان مدرسه. یکی شامل داشتن غذا به طور مستقیم به کلاس های درس و اجازه می دهد کودکان به غذا خوردن سر میز. یکی دیگر از خواهد ایستگاه چرخ دستی های مواد غذایی در مکان های مختلف در مدرسه برای دانش آموزان به انتخاب کنید تا وعده های غذایی در حالی که در عین حال یکی دیگر از خواهد بود که گرفتن و رفتن غذا برنامه است که در حال حاضر ارائه شده است.

وقتی که می آید به خرید و فروش با امکان ase از COVID-19 در مدرسه سیستم Lucero گفت: کارکنان خواهد شد دریافت آموزش در مورد چگونه به درستی رسیدگی کند.

“اگر ما می دانیم آنچه که به نظر می رسد مانند قبل از ورود به مدرسه و سپس آن را نمی خواهد بود اگر و هنگامی که آن اتفاق می افتد,” او گفت:.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de