استمفورد – نمایندگان شهرستان روز شنبه به اتفاق آرا رای داده دموکرات دیوید Mannis برای پر کردن یک صندلی خالی در هیئت مدیره در امور مالی و جمهوری خواه Rebecca Hamman به باز کردن شکاف در هیئت مدیره آموزش و پرورش.

Mannis است جایگزین حزب دموکرات دیوید Kooris که پا را از امور مالی هیئت مدیره در ماه ژانویه برای تبدیل شدن به رئیس جمهور جدید از مرکز شهر خدمات ویژه منطقه. نگه داشتن خود را در امور مالی هیئت مدیره صندلی ارائه شده خواهد بود بیش از حد بسیاری ممکن است تضاد منافع Kooris گفته است.

Hamman است جایگزین حزب جمهوری خواه فرانک Cerasoli که در سمت چپ از هیئت مدیره مدرسه برای امور مالی هیئت مدیره در ماه گذشته.

Cerasoli پر امور مالی هیئت مدیره صندلی سمت چپ باز در ماه دسامبر توسط جمهوری Sal گابریل که استعفا داد و در نیمه دوم خود را با چهار سال مدت به خاطر کار و تعهدات.

Mannis یک بازنشسته شرکت لابی که خود را از دست هیئت مدیره مدرسه صندلی در سال 2018 انتخابات پس از یک مدت.

Hamman مربی و مدیر با مدرک دکترا که مشغول به کار در مدارس مختلف در فیرفیلد و شهرستان Westchester, J. M. Wright دبیرستان های فنی در ستمفرد و نورواک جامعه ، او از دست رفته یک پیشنهاد هیئت مدیره مدرسه در ماه نوامبر.

اگر آنها تایید Mannis و Hamman باید اجرا برای کرسی های خود را در انتخابات بعدی از آنجایی که در حال حاضر آنها تنها پر کردن جای خالی. هر دو گفته اند که آنها را اجرا کنید.

[email protected]; 203-964-2296.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de