استمفورد — یک استمفورد ساکن که در بازگشت از مسافرت های بین المللی دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و درمان در استمفورد بیمارستان.

مقامات شهرستان گفت: این فرد پس از بازگشت از مسافرت های بین المللی روز شنبه بود و پیشگیرانه جدا شده در استمفورد بیمارستان. این عفونت نمی شد قرارداد در ایالات متحده و اولین مورد گزارش شده از coronavirus میان استمفورد ساکنان.

“ما پیش بینی این رویداد برای دو ماه گذشته. ما بودند — و هستند — آماده به مراقبت از بیماران در یک محیط امن و موثر شیوه ای گفت:” دکتر مایکل پری استمفورد بهداشت ارشد بیماری های عفونی است.

به استمفورد بیمارستان مورد چهارم کنتیکت ساکن تست مثبت برای coronavirus.

فرد وارد John F. Kennedy International Airport در نیویورک روز سه شنبه با ارائه علائم COVID-19 شهرستان خبر داد. ساکن خانواده برداشت فرد از فرودگاه و رعایت تمام اقدامات احتیاطی توصیه شده برای افرادی که به تازگی از سفر از مناطق با سطح بالایی از COVID-19 گزارش از جمله استان ووهان در چین, ایتالیا, ایران, و, کره جنوبی. فرد بلافاصله ارائه یک ماسک و دستکش و سفر با وسیله نقلیه خصوصی برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض بالقوه به دیگران است.

“من این را تحسین این ساکنان به صورت زیر توصیه می شود اقدامات پیشگیرانه در این حادثه گفت:” شهردار دیوید مارتین. “این اقدامات به نوع تغییرات کوچک ما می تواند در عادات ما برای کاهش قرار گرفتن در معرض خطر در استمفورد جامعه.”

به محض ورود در استمفورد, بیمارستان, پزشکی, کارگران استفاده مناسب از تجهیزات حفاظت فردی و رعایت تمام اقدامات توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, شهرستان, مقامات گفت. فرد قرار داده شده است در انزوا در استمفورد بیمارستان باقی خواهد ماند و در انزوا تا زمانی که تلقی به خوبی توسط متخصصان پزشکی.

در این زمان ایالت کانکتیکات وزارت بهداشت و استمفورد وزارت بهداشت بر این باور نیست که فرد یا فرد خانواده در معرض هر گونه استمفورد ساکنان به ویروس این فرد و خانواده قرار داده شده در داوطلبانه قرنطینه در خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی.

همچنین در روز پنج شنبه گرینویچ بیمارستان اعلام کرد که یک بیمار برای مراقبت در اورژانس تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. بیمار از ایالت نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de