استمفورد Sailfish شنا به افتخار ملی

هر چند استمفورد Sailfish آبزی باشگاه است که تنها در سال سوم خود را از وجود آن قطعا بازی ثروت از امواج در جوانان, شنا, صحنه است.

این Sailfish به تازگی به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از بالا 100 گروه های سنی تیم های شنا در کشور توسط آمریکا شنا Coaches Association (ASCA). شنا, باشگاه, رتبه بندی تعیین شده توسط top 20 فرد USAS ملی رتبه بندی 9 – 10-ساله و رقبای سنین 11-12.

“هدف همواره به شناگران جوان و ساخت عشق خود را از ورزش و فرهنگ پشتیبانی از یک دیگر” Sailfish دستیار مربی برت طلا گفت. “ما شده اند به حمایت از پدر و مادر و هنگامی که ما دریافت اخبار از به رسمیت شناختن از ASCA بچه ها و پدر و مادر در طول ماه.”

استمفورد رهبری سر مربی کانی وو که یک عضو از چین تیم ملی. در حالی که به دنبال مدرک کارشناسی ارشد خود را در UConn, Wu خدمت به عنوان دستیار مربی برای Huskies و سپس پیوست YMCA از گرینویچ Marlins شنا باشگاه. با مارلین وو صرف 10 موفق سال کمک این برنامه تبدیل به یک بالا-40-سن گروه تیم در کشور و 2015 مدال برنز باشگاه.

وو شروع خود استمفورد Sailfish آبزی باشگاه در سال 2017. این باشگاه که قطار در Yerwood مرکز/Boys & Girls, باشگاه استمفورد است کوچکتر از بسیاری در این منطقه ساخت موفقیت خود را حتی بیشتر چشمگیر است.

طلا با اشاره به Sailfish امکانات برنامه پنج گروه های سنی — 8 و تحت 9-10, 11-12, 13-14 و 15 و بیش — و 56 شناگران به طور کلی. بیست و دو شناگران شامل Sailfish را 9-10 و 11-12 گروه را فعال کنید که این برنامه به رسمیت شناخته شود به عنوان یک بالا-100 سن-گروه تیم شنا توسط ASCA.

به استمفورد Sailfish رتبه 86 از بیش از 3000 باشگاه گروه های سنی تیم های شنا در کشور و یکی از تنها سه جوخه در دولت را بالا 100 فهرست.

“این واقعا منسجم و تلاش مشترک تمام کسانی که شناگران به ASCA نگاه” طلا گفت. “ما یک تیم از 56 شناگران و وجود دارد بیش از 200 تیم در کانکتیکات, بنابراین این چیزی است که همه ما بسیار افتخار می کنیم.”

برایس طلا کمک کرده است تا جرقه Sailfish در استخر. دختر برت برایس به پایان رسید و فصل گذشته رتبه شماره 1 توسط ایالات متحده آمریکا شنا برای داشتن سریعترین زمان در این کشور در 50 متر شنای for an 11-year-old girl.

او همچنین در پایان سال رتبه شماره 2 در کشور در 100 متر شنای میان 11-ساله. در 2019 طولانی دوره مسابقات قهرمانی منطقه در ریچموند, ویرجینیا, Bryce طلا برنده فردی حوادث و بخشی از Sailfish قهرمانی 200 متر medley relay تیم ملی.

همچنین منجر به Sailfish را 9-10 و 11-12 گروه سنی شناگران در حال Ariya Snelwar میشل Weissler جورج وانگ Mey Selvey, Kiernan فلاهرتی, صوفیه Ye اندرو Tu, سنا Bozkurt و سوفیا Likvornik.

برت طلا با اشاره به استمفورد Sailfish برنامه اجرا شده است شیوه های هفت روز هفته را در حالی که حفظ اجتماعی فاصله ایمنی و اقدامات احتیاطی با توجه به COVID-19.

“ما در حال گرفتن درجه حرارت ورود و پیگیری سفر و مطمئن شوید که خانواده های ما به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است گفت:” طلا و بومی مانت ورنون نیویورک که با حضور هوفسترا دانشگاه پس از شنا در مدرسه بالا است. “ما در حال نگه داشتن تعداد شناگران در هر خط کوچک — در اکثر سه شناگران در هر خط.”

او قدیمی ترین, دختر, ساله, است, همچنین یک عضو Sailfish. او شنا در باشگاه 13-14 ساله گروه سنی است. طلا گفت: این باشگاه به دست آورد تا توجه از مدارس در سطح دانشگاهی.

“کانی دریافت کرده است ارتباطات از مربیان از بالا آیوی لیگ مدارس و کالج ها از سراسر کشور با مربیان نشان داده اند که علاقه ارشد ما شناگران,” او گفت:. “ما بچه ها بگو شما هرگز نمی دانید که در حال تماشای بنابراین مهم است که به بهترین خود را سعی کنید هر دیدار. در پایان یک روز طولانی مربیگری کانی و من خسته هستند اما ما از خواب بیدار هر روز انرژی چون ما دیدن شور و شوق از تمام شناگران وجود دارد در هر روز.”

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر