استمفورد مدارس بررسی بازگشایی طرح از جمله مبهوت حضور

استمفورد — اکثر دانش آموزان آمدن پاییز بود و در کلاس های درس خود را تنها دو بار در هفته در حالی که در ادامه آموزش از راه دور بقیه هم تحت بالقوه و دوباره باز کردن برنامه در نظر گرفته شده برای استمفورد مدارس.

این طرح به احتمال زیاد تنظیم چندین بار بین در حال حاضر و پاییز با توجه به تخته, آموزش و پرورش, اعضای, اما پیش نویس ارائه یک چارچوب برای چه منطقه مدرسه می تواند به طور مداوم تهدید COVID-19.

طرح اولیه به عنوان یک “بسیار خشن” پیش نویس توسط دانشیار سرپرست برای آموزش و یادگیری امی Beldotti در طول یک جلسه هیئت مدیره مدرسه در این هفته خواهد تماس برای تمام کارکنان به داخل ساختمان پنج روز در هفته اما حداکثر نیمی از دانش آموزان اجازه داده می شود در داخل در هر زمان.

که به معنی تقسیم دانشجویی جمعیت به نیمه که هر یک از آمدن به مدرسه دو بار در هفته یا شنبه و چهارشنبه و یا پنج شنبه و پنج شنبه به صورت ابتدایی و دبیرستان دانش آموزان و دوشنبه و سه شنبه یا چهارشنبه و پنج شنبه برای کسانی که در مدرسه بالا است.

Beldotti گفت: دانش آموزان دبیرستان را می توان به دو گروه تقسیم بر اساس حروف الفبا; کسانی که با نام آخرین که شروع با حروف A, L خواهد تشکیل یک گروه در حالی که M-Z آخرین نام را تا دیگر گروه است.

ابتدایی و دبیرستان دانش آموزان خواهد بود در داخل ساختمان برای پنج ساعت در روز در حالی که دانش آموزان دبیرستانی خواهد بود در کلاس برای روز مدرسه. جمعه ها در همه حالات می تواند به عنوان یک انعطاف پذیر روزی که در آن دانش آموزان به طور بالقوه می تواند به ساختمان ها اگر دعوت شده است.

برخی از دانش آموزان به ویژه کسانی که نیاز به حمایت اضافی خواهد بود و مجاز به شرکت در کلاس در داخل ساختمان تا پنج روز در هفته Beldotti گفت.

او اضافه کرد که پدر و مادر نیز می تواند انتخاب کردن از فرستادن فرزندان خود به کلاس یادگیری است.

سرپرست Tamu Lucero تصریح کرد که این طرح اولیه بود که به دور از یک محصول به پایان رسید. مسئولان مدرسه نمی گویند چگونه یک طرح ممکن است در اثر.

مدارس دولتی ایجاد 44-عضو بازگشایی نیروی کار و متعدد فرعی در نگاه به انواع مسائل مربوط به پاییز سال تحصیلی.

هشت فرعی را در بهداشت و ایمنی; آموزش و یادگیری; خدمات مواد غذایی; حمل و نقل; خانواده و جامعه نامزدی; فناوری; امکانات; و مهد کودک.

“این فرایند بسیار پیچیده است ما می رویم از طریق” Lucero گفت. “ما در حال تلاش برای ایجاد چیزی است که به ما کمک می کند با خیال راحت انتقال بازگشت به مدرسه با استفاده از بهترین اطلاعات ما از محلی و دولتی بهداشت حرفه ای.”

او گفت: در آینده با یک برنامه در حال حاضر سه ماه قبل از آغاز سال تحصیلی است و تنها به معنای ایجاد یک پایه و اساس که به آن تغییرات را می توان گنجانیده شده است.

در کوتاه مدت او گفت: مدرسه منطقه خواهد بود ارسال یک نظر سنجی به پدر و مادر در دو هفته آینده برای کمک به مدرسه مقامات و اعضای کمیته درک این نیاز در جامعه است.

حمل و نقل است به احتمال زیاد به یک موضوع داغ است.

Lucero گفت: اتوبوس نمی خواهد بود قادر به کار در ظرفیت کامل با توجه به اجتماعی فاصله مقررات حداقل تحت قوانین فعلی است. که بدان معنی است که یک اتوبوس که معمولا حمل 60 نفر از دانشجويان تنها اجازه داده می شود به 15. در اتوبوس کوچکتر او گفت: مقدار مجاز است چهار.

یکی از سوالات نظر سنجی را از پدر و مادر بخواهید اگر آنها خواهد بود مایل و قادر به رانندگی فرزندان خود را به مدرسه.

پیش از آن در روز شنبه جلسه هیئت مدیره یک زن و شوهر از پدر و مادر صحبت منفی در مورد این طرح در طول دوره نظر عمومی.

لی کاگان که یک کودک خواهد شد که حضور در دونپورت ریج مدرسه ابتدایی در سال جاری گفت: او نمی خواهد بود قادر به کمک به کودک خود را در طول آموزش از راه دور برای دو تا سه روز در هفته.

“نه تنها من نیاز به نگه داشتن کار من اما من یک معلم نیست,” او گفت:. “برای یک پدر این است که یک دلهره آور درخواست.”

او گفت که او انتظار می رود پیش نویس برنامه به بهتر از آنچه ارائه شد.

لیزا ساقی مادر دو دانش آموزان در استمفورد دبیرستان گفت: درخواست دانش آموزان دبیرستان انجام دهید تا به مدت سه روز در هفته از راه دور یادگیری کمتر از ایده آل است.

او گفت: آموزش از راه دور در این سال پس از گسترش coronavirus تعطیل مدرسه ساختمان “کار نکرده است.”

ساقی پیشنهاد اجازه می دهد دانش آموزان توانایی رفتن به کلاس پنج روز در هفته اگر آنها را انتخاب کنید در حالی که دیگران که نمی خواهید در معرض خطر قرار گرفتن در معرض می تواند در خانه بمانند.

“آیا محروم کردن برخی به صورت چند که نگران هستند,” او گفت:.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de