استمفورد مدارس به دنیای ناشناخته آموزش آنلاین

استمفورد — آموزش آنلاین ممکن است مشترک در دانشگاههای اما در مدارس دولتی در استمفورد است که این مورد نیست.

“این بسیار قلمرو جدید برای همه ما گفت:” امی Beldotti دانشیار سرپرست آموزش و یادگیری برای استمفورد مدارس — صحبت از آماده سازی مداوم جمعه برای “آموزش از راه دور” رویکرد منطقه را استخدام برای دو هفته آینده حداقل. ساختمان مدرسه بسته شد این هفته با توجه به گسترش COVID-19 coronavirus.

یک شکل کلی از دیجیتال روز مدرسه در حال شکل گرفتن فرم. دانش آموزان آغاز خواهد شد و روز خود را با یک پیام از معلم خود را با انتساب به صبح است. بسته به معلم پیام می تواند یک ویدئو و یا فقط متن. دانش آموزان پس از دریافت تکالیف قادر خواهد بود برای تعامل با معلمان در Google Hangout رایگان آنلاین محصول استفاده می شود معمولا در تنظیمات حرفه ای برای همکاران برای برقراری ارتباط با یکدیگر است.

با معلم و دانش آموزان متصل بر روی پلت فرم دانش آموزان می توانند سوالات خود را بپرسید و معلم به نوبه خود می تواند دانش آموزان پاسخ مشکلات — اساسا پیشرو درس دیجیتالی.

این که چگونه همه چیز را باید در نظریه اما مقامات مدرسه نمی خواهد می دانم که چگونه ابتکار عمل خواهد شد تا قبل از آغاز هفته آینده زمانی که آموزش از راه دور آغاز می شده است.

Beldotti انتظار برخی از فن آوری اشکالات و مسائل پیش بینی نشده به وجود می آیند در آغاز هفته اما او امیدوار آنلاین طرح یک موفقیت خواهد بود.

“ما آماده هستند” او گفت:. “ما فقط نگه داشتن بهتر در آن به عنوان هفته می رود.”

دفتر مرکزی کارکنان مشغول به کار در این طرح برای چند هفته گذشته در آماده سازی برای یک پتانسیل مدرسه بسته شدن Beldotti گفت: اما هیچ کس انتظار آن روز به آمده تا به سرعت.

“در آن بود و هیچ کس نمی دانست چقدر زمان ما,” او گفت:.

بخشی از این طرح که مطمئن شوید که همه دانش آموزان می تواند دریافت آنلاین از خانه های خود.

او گفت: این منطقه ارسال می شود بسیاری از دانش آموزان با Chromebooks و برخی از دانش آموزان جوان بودند قرض داده iPads ها. در حالی که او نمی باید تعداد چگونه بسیاری از لپ تاپ خارج صادر شد به دانش آموزان گفت در برخی از مدارس ابتدایی آن در حدود 300.

به طور کلی او حدس زده تعداد حدود 5000 برای کل منطقه است.

“ما می خواستیم تا مطمئن شوید که همه آنچه که نیاز دارید,” او گفت:.

الکس Frattaroli یک کلاس سوم معلم در Julia M. Stark مدرسه ابتدایی شد و همکاری با دیگر کلاس سوم معلمان در روز جمعه در آماده سازی برای هفته آینده.

او گفت که او هیجان زده بود در مورد امکانات آموزش از راه دور.

“من واقعا لذت بردن از فن آوری, بنابراین من فکر می کنم این خواهد بود که بهترین راه برای گرفتن بچه ها به آن” او گفت:.

Frattaroli گفت: دانش آموزان به خانه فرستاده شدند با بسته که شامل تکالیف در مورد برخی دسترسی به اینترنت و یا نمی تواند به آنلاین برنامه درسی به هر دلیلی.

دانش آموزان باید یک لیست از وظایف برای تکمیل هر روز او گفت:.

Frattaroli گفت: هر دانشجو باید بررسی کنید در هر روز با او به عنوان به خوبی به عنوان تکالیف کامل در ریاضی و علوم, خواندن یک داستان و ارائه نوشته شده پاسخ به دهید در میان سایر تکالیف.

مدیران باید گفت معلمان به انعطاف پذیر با دانش آموزان در طول دوره دو هفته ای شاید اجازه دادن به دانش آموزان به نوبه خود در انتساب اواخر به عنوان هر کس می شود استفاده می شود به سیستم جدید. تعدادی از مسائل می تواند بوجود می آیند مانند دانش آموزان برخورد با پر از لکه های Wi-Fi و یا با استفاده از یک دستگاه ،

“کلید برای همه از این است که انعطاف پذیری و درک و یک کار تیمی رویکرد” Beldotti گفت.

دولت چشم پوشی 180 روز مدرسه سال نیاز, اما Beldotti گفت: مدرسه سیستم درمان دو هفته آینده به عنوان درس به طور منظم و تلاش خواهد کرد به نگه داشتن سرعت با به طور منظم برنامه درسی.

“ما در حال رفتن به انجام بهترین های ما به مطمئن شوید که بچه ها نمی افتد با جایی که ما در برنامه درسی,” او گفت:.

او گفت که او می خواهد به برطرف کردن هر گونه اعتقاد به این که دانش آموزان صرفا در حال ارسال با تکالیف و چپ خود را.

“ما شده است بسیار روشن است که این کار مشغول” Beldotti گفت. “این فقط یک بسته از پازل جدول کلمات متقاطع و سودوکو.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>