استمفورد — استمفورد عمومی رهبران مدرسه برگزار شد زوم تماس با شهرستان پدر و مادر شب جمعه — برای کمک به آنها کمک به کودکان خود را حس حوادث قدمت آن به یادبود روز, زمانی, مینیاپولیس, افسر پلیس فیلم برداری شده بود زانو بر گردن درمانده ،

مرد جورج فلوید درگذشت کشته درک چوین زانو در گردن او برای بیش از هشت ساعت در حالی که سه نفر دیگر از ماموران ایستاده بود.

به استمفورد گفتگو بود که اولین بار زیادی را به آمده گفت: مدارس دولتی سرپرست Tamu Lucero. او گفت: تماس برنامه ریزی شده بود برای اطمینان از پدر و مادر مجهز به بحث در مورد موضوعات دشوار مانند فلوید مرگ و slayings دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار توسط پلیس و گسترده تر موضوع مسابقه به طور کلی.

Superintendent of Stamford Public Schools Tamu Lucero. Photo: Tyler Sizemore / Hearst Connecticut Media / Greenwich Time

عکس: Tyler Sizemore / هرست, کانکتیکات, رسانه های

سرپرست استمفورد مدارس دولتی Tamu Lucero.

“حداقل امروز امیدوارم ما می توانیم کمک به شما را به برخی از دستورالعمل ها را برای کمک به دانش آموزان خود روند … آنچه که آنها در حال دیدن بیش از چند هفته آینده گفت:” ربکا ویلسون هماهنگ کننده کالج و حرفه ای آمادگی و خدمات مشاوره برای استمفورد مدارس دولتی نیز گفت: پدر و مادر وجود دارد هیچ قانون سخت و سریع برای بحث در مورد این مجموعه شرایط است.

تحقیقات نشان می دهد کودکان آگاهی از تفاوت های نژادی شروع به عنوان جوان به عنوان شش ماه, ویلسون گفت:. بنابراین ضروری است که والدین در آموزش کودکان خود در مورد نژاد پرستی و تعصب و کنترل روایت است که کودکان خود را در حال شنیدن از سن جوان و رهبران جامعه گفت.

“من می خواهم به گوش دادن زمانی که بچه خود را است صحبت کردن با دوستان خود را در مورد آنچه مانند نگاه کنند و آنها که” ویلسون گفت:. “واقعا وقت برای گوش دادن به پیدا کردن آنچه که فرزند شما صحبت کردن در مورد زمانی که آن را می آید به آنچه ما می دانیم مسابقه بود.”

کارشناسان گفت: پدر و مادر باید آرام, روشن, مستقیم و واقعی در رویکرد خود را و نباید ترس به اشتراک گذاشتن احساسات خود را در جریان بحث. به عنوان جوانی های دیدگاه های خود والدین باید, اعتبار, کودک, احساسات, در حالی که همچنین تشویق آنها را به صحبت می کنند تا اگر آنها شناسایی موارد نژادپرستی و تعصب است.

یکی از والدین پرسید که آیا این امر می تواند مناسب برای نشان می دهد کودک خود را به تصویری از فلوید مرگ است.

Yenny Toone مدیر آموزش و پرورش در اوایل در گرینویچ مبتنی بر خانواده مراکز گفت: در این ویدئو گرافیک و آسیب زا برای حتی برخی از بزرگسالان به تماشای. او گفت: پدر و مادر می تواند صحبت کردن در مورد جایی که آنها ایستاده در یک سن مناسب مکالمه به جای افشای کودک آسیب زا و خشونت است.

“برای کودکان است که آن را دیده اند آنها مشکل دارند و یا برخورد با تصاویر,” او گفت:. “من می خواهم هدایت از آن و هدایت بیشتر به سمت گفتگو.”

یکی دیگر از آفریقایی-آمریکایی پدر و مادر گفت: او احساس اضطراب زمانی که کودکان خود را مشاهده عمدتا سفید محله از دوستان خود. مادر گفت: او در مورد چگونه پلیس و اعضای سفید جوامع ممکن است نظر خود کودکان است.

ویلسون گفت: یک گام پدر و مادر می تواند خواهد بود ایجاد یک کلمه کد که فرزند خود را می توانید توسط تماس تلفنی و یا پیام متنی اگر آنها برای پیدا کردن خود را در یک وضعیت مخاطره آمیز. این امر سیگنال پدر و مادر برای بازیابی فرزند و آنها را به ایمنی ویلسون گفت:.

رئیس پلیس تیم شاو که در زمان خود نقش دو ماه پیش گفت او در دیدار با اعضای جامعه. او قصد دارد برای دیدار با رهبران مدرسه به زودی برای بحث در مورد راه هایی برای “کمک به مدرسه و جامعه به مردم اجازه می دانم که ما را تحمل نخواهد کرد آنچه که در این کشور تا آنجا که به خشونت های پلیس.”

“ما شنیده ایم آن را با صدای بلند و روشن است که ما باید انجام دهیم بهتر است,” او اضافه شده است.

اگر چه coronavirus باعث بسته شدن مدارس استمفورد مدارس دولتی گفت: رهبران آنها را تشویق پدر و مادر هنوز هم به رسیدن به آنها را برای کمک به.

مدرسه ابتدایی پدر و مادر دسترسی به مدرسه و اجتماعی کارگران و متوسط و بالا مدرسه پدر و مادر می توانید درخواست کمک از مشاوران مدرسه. خارج از متخصصان سلامت روانی نیز می تواند تبدیل به یک منبع قابل اعتماد برای مبارزه پدر و مادر ویلسون گفت:.

“این مهم است که به درخواست برای کمک. به همین دلیل کمک به وجود دارد,” او گفت:.

ضبط مکالمه خواهد بود ارسال شده در زبان انگلیسی و اسپانیایی در استمفورد مدارس در سایت www.stamfordpublicschools.org.

[email protected] @TATIANADFLOWERS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de