استمفورد مدارس مجموعه نیروی کار برای پاییز بازگشایی

استمفورد — 44-عضو کمیته ایجاد شده است برای تعیین چگونگی استمفورد مدارس خواهد تنظیم به COVID-19 نگرانی برای آغاز سال تحصیلی در پاییز.

این کمیته از نمایندگان از منطقه مدرسه; بهداشت و پلیس و حمل و نقل ادارات و هیات نمایندگان سرمایه گذاری در آموزش و پرورش را مسئول ایجاد یک چارچوب برای چگونگی آموزش و یادگیری خواهد شد.

بزرگترین سوال این است که چقدر از برنامه درسی باقی خواهد ماند آنلاین ارائه شده از طریق آموزش از راه دور.

مقامات مدرسه اعلام کرده اند در گذشته که سال تحصیلی جدید خواهد شد به احتمال زیاد شامل یک رویکرد ترکیبی با آموزش از راه دور در ادامه در بعضی از فرم. آنها همچنین با اشاره به امکان تقسیم فرد در کلاس درس تدریس به تقسیم شیفت کاهش تعداد دانش آموزان در داخل ساختمان مدرسه در هر زمان.

فوق کمیته شامل هشت فرعی: بهداشت و ایمنی; آموزش و یادگیری; خدمات مواد غذایی; حمل و نقل; خانواده و جامعه نامزدی; فناوری; امکانات; و مهد کودک.

اعضای آن فرعی نشده است, انتخاب نشده است, اما این منطقه منتشر شده یک لیست از 65 بالقوه کاربرانی که داوطلب شده اند و یا انتخاب شده برای شرکت در.

در طول یک شنبه شب جلسه هیئت مدیره آموزش و پرورش آموزش و یادگیری کمیته سرپرست Tamu Lucero گفت: مسئولان باید برای شروع به مفروضات به زودی در مورد آنچه در سال تحصیلی جدید خواهد بود به خصوص با بودجه مهلت بلندی در پایان ماه.

“ما فقط باید برنامه ریزی کنید,” او گفت: “بعد اضافه کرد: “ما می خواهم برای رفتن با یک طرح فرض کنید ما در حال آمدن به مدرسه است اما با کاهش مقدار از دانش آموزان که می تواند در مدرسه یک زمان خاص.”

Lucero گفت: بسیاری از تصمیمات مطلع خواهد شد با دستورالعمل از دولت و مقامات بهداشت اما او با تشویق مقدار از داوطلبان که رسیده اند ،

“مردم هنوز هم ایمیل هر روز به ما گفت که آنها می خواهند به کمک” او گفت:.

مدرسه نمایندگان در کمیته مرکزی شامل کارکنان para-مربیان, مدیران و پدر و مادر.

“ما واقعا فکر می کنم این مهم است که بسیاری از صداها در اتاق” Lucero گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر