استمفورد مدارس نزدیک به دو هفته با توجه به کروناویروس

استمفورد — استمفورد ساختمان مدرسه بسته خواهد شد و به مدت دو هفته شروع پنج شنبه بعد از ظهر پس از اخراج در پاسخ به گسترش COVID-19 در اطراف مناطق با توجه به یک مدرسه سخنگو.

شارون Beadle, روابط عمومی افسر استمفورد مدارس دولتی گفت: ساختمان بسته باقی خواهد ماند تا مارس 27.

دایان Phanos رئیس جمهور از استمفورد انجمن آموزش و پرورش گفت: مربیان خواسته شده است که به گزارش مدرسه فردا برای ملاقات و مرخصی ظهر. معلوم نیست چه مدت این ساختمان بسته خواهد شد.

با توجه به منطقه مدرسه معلمان خواهد بود و مجاز به کار از مدارس در طول بسته شدن Phanos گفت.

در روز سه شنبه مسئولین مدرسه گفت: آنها در حال توسعه “آموزش از راه دور” رویکرد در صورت بسته شدن مدارس به منظور حفظ حداقل نیاز روز مدرسه.

معلمان می توانند با ارائه دروس آنلاین از طریق گوگل کلاس درس یک وب سایت رایگان است که اجازه می دهد تا معلمان برای ایجاد و توزیع تکالیف به دانش آموزان است.

سیستم مدرسه نیز توزیع یک نظرسنجی به پدر و مادر در کلاس 6-12 به شکل از چگونه بسیاری از یک کامپیوتر و یا لپ تاپ برای کودک خود را به استفاده از اگر ساختمان مدرسه بسته شده است.

امی Beldotti دانشیار سرپرست آموزش و یادگیری گفت: در این منطقه به اندازه کافی Chromebooks به خانه ارسال با دانش آموزان است.

در حالی که تعداد موارد در کانکتیکات پایین باقی می ماند قابل توجه شیوع در نزدیکی شهرستان Westchester بسیاری از شهرهای کوچک و بزرگ کرده است.

المپیا دلا فلور کاردانی سرپرست برای مدرسه, توسعه, در, روزانه, تماس با نمایندگان شهرستان های پلیس و آتش بخش به بحث در مورد برنامه های مربوط به کروناویروس و او گفت: یکی دیگر از نگرانی ناامنی غذایی.

او گفت: مدرسه منطقه می تواند درخواست برای اجازه به اجرای آن تابستان وعده غذایی برنامه اگر مدارس تعطیل شود. این برنامه اجازه می دهد تا برای مواد غذایی در دسترس ساخته شده برای دانش آموزان به انتخاب کنید تا در مکان های مختلف. دلا فلور گفت: مواد غذایی در دسترس خواهد بود در “گرفتن و رفتن” مد مطمئن شوید که مردم جمع شده در خطوط و یا در اطراف مواد غذایی است.

در اوایل این هفته تمام مدرسه سفرهای لغو شد, به شد, رویدادهای ورزشی. پدر و مادر-معلم همایش های برنامه ریزی شده برای این هفته انجام شد بیش از تلفن دلا فلور گفت.

سرپرست مدارس Tamu Lucero گفت: این منطقه به احتمال زیاد به را تشکیل می دهند هر روز از دست رفته با توجه به مکالمات با وزارت امور خارجه از مقامات آموزش و پرورش.

منطقه مدرسه است که در روند تقاضا برای چشم پوشی است که اجازه می دهد آن را معاف از حداقل 180 روز از زمان های آموزشی مورد نیاز در هر سال تحصیلی اما Lucero گفت: شانس گرفتن چشم پوشی است و نه بزرگ.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر