استمفورد مدارس کار feverishly,’ بریس برای امکان بسته شدن با توجه به کروناویروس

استمفورد — استمفورد مسئولان مدرسه در حال آماده سازی برای امکان خاموش شدن به دلیل COVID-19 و در حال توسعه “آموزش از راه دور” رویکرد به حفظ تعداد روزهای مدرسه.

امی Beldotti دانشیار سرپرست آموزش و یادگیری گفت: بخش “کار feverishly” برای ارائه به مدارس با امکان برنامه درسی برای ارسال با دانش آموزان در تمام سطوح درجه.

معلمان می توانند با ارائه دروس آنلاین از طریق گوگل کلاس درس یک وب سایت رایگان است که اجازه می دهد تا معلمان برای ایجاد و توزیع تکالیف به دانش آموزان است.

اما نه همه معلمان باید با استفاده از این سرویس و برخی از احساس ناراحت کننده با استفاده از آن Beldotti گفت: در یک شنبه هیئت مدیره آموزش و پرورش نشست.

او افزود که “فن آوری و حرفه ای توسعه رهبران” در مدارس کمک به چنین معلمان یک کلاس درس گوگل راه اندازی شده است.

“هنوز هم وجود دارد کار انجام شود اما ما هر روز در حال پیشرفت در صورتی که ما در حال بسته برای یک دوره طولانی از زمان” Beldotti گفت.

سیستم مدرسه نیز توزیع یک نظرسنجی به پدر و مادر در کلاس 6-12 به شکل از چگونه بسیاری از یک کامپیوتر و یا لپ تاپ برای کودک خود را به استفاده از اگر ساختمان مدرسه بسته شده است.

Beldotti گفت: این نظر سنجی تا به حال 3,500 پاسخ در فقط 24 ساعت پس از آن نوشته شده بود. او گفت: در این منطقه به اندازه کافی Chromebooks به خانه ارسال با دانش آموزان است.

به دلیل شیوع کروناویروس شده است وجود دارد افزایش تمیز کردن از طریق امکانات مدرسه با استفاده از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری-توصیه می شود برای تمیز کردن تجهیزات.

در حالی که تعداد موارد در کانکتیکات پایین باقی می ماند قابل توجه شیوع در نزدیکی شهرستان Westchester بسیاری از شهرهای کوچک و بزرگ کرده است.

ضد عفونی کننده دست می ایستد در حال حاضر قرار داده شده در سراسر استمفورد مدارس هر چند مقامات در حال کار برای اضافه کردن بیشتر.

ژوزفین Carpanzano, سفارش, سیستم مدیریت, مدیر گفت: مدرسه سیستم سفارش و ضد عفونی کننده دست و انتظار اضافی حمل و نقل برای رسیدن به بعد در این هفته است. به دلیل شیوع ویروس ضد عفونی کننده در حال تبدیل شدن سخت تر برای به دست آوردن به عنوان تقاضا فوق العاده بالا.

“ما ممکن است اجرا,” او گفت:.

Carpanzano گفت: مدارس ابتدایی و, مدارس باید حدود هفت یا هشت ضد عفونی کننده ایستگاه در حالی که مدارس باید 10.

“آنچه ما می خواهیم به تمرکز بر گرفتن آن را به کسانی که ضروری مکان و در هر مدرسه و اطمینان حاصل کرد که آنها به اندازه کافی مقدار چون ما نمی دانیم که چه مدت این است که برای رفتن” او گفت:.

المپیا دلا فلور کاردانی سرپرست برای مدرسه, توسعه, در, روزانه, تماس با نمایندگان شهرستان های پلیس و آتش بخش به بحث در مورد برنامه های مربوط به کروناویروس و او گفت: یکی دیگر از نگرانی ناامنی غذایی.

او گفت: مدرسه منطقه می تواند درخواست برای اجازه به اجرای آن تابستان وعده غذایی برنامه اگر مدارس تعطیل شود. این برنامه اجازه می دهد تا برای مواد غذایی در دسترس ساخته شده برای دانش آموزان به انتخاب کنید تا در مکان های مختلف. دلا فلور گفت: مواد غذایی در دسترس خواهد بود در “گرفتن و رفتن” مد مطمئن شوید که مردم جمع شده در خطوط و یا در اطراف مواد غذایی است.

در کوتاه مدت همه مدرسه سفرهای لغو شده اند به عنوان رویدادهای ورزشی. هر رویدادی که شامل گروه های خارج از آمدن به مدارس نیز لغو شده است. پدر و مادر-معلم همایش های برنامه ریزی شده برای این هفته انجام خواهد شد از طریق تلفن دلا فلور گفت.

سرپرست مدارس Tamu Lucero گفت: ایده این است که به نگه داشتن در خارج از آلودگی به حداقل برساند.

“اگر ما می تواند فقط میکروب های ما در مدارس ما و نه اضافی میکروب است که مفید خواهد بود برای ما” Lucero گفت.

در مورد ساختمان مدرسه بسته شده Lucero گفت: این منطقه به احتمال زیاد به را تشکیل می دهند تمام روز از دست رفته با توجه به مکالمات با وزارت امور خارجه از مقامات آموزش و پرورش.

منطقه مدرسه است که در روند تقاضا برای چشم پوشی است که اجازه می دهد آن را معاف از حداقل 180 روز از زمان های آموزشی مورد نیاز در هر سال تحصیلی حتی اگر چشم انداز گرفتن یکی از باریک است.

“شانس گرفتن چشم پوشی هستند که بزرگ نیست,” او گفت:.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر