استمفورد ارشد مرکز تعلیق برنامه های فعالیت های

استمفورد – به استمفورد ارشد مرکز از فراوانی احتیاط را به طور موقت به حالت تعلیق در تمام برنامه ها و فعالیت های موثر شنبه.

هیچ مورد از COVID-19 گزارش شده در ارشد مرکز و نه وجود دارد شیوع در شهر استمفورد در این زمان.

این مرکز به اعضا داده می شود سن خود را در میان آن دسته از افراد شناسایی شده توسط مرکز کنترل بیماری ها و سازمان های دیگران بودن در معرض بیشترین خطر از این ویروس است.

CDC توصیه می کند که افراد مسن بیش از 60 و کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت مانند بیماری های قلبی ریوی, بیماری دیابت و یا سیستم ایمنی بدن باید به جلوگیری از بودن در کنار دیگران که بیمار هستند, جلوگیری از جمعیت به عنوان آنجا که ممکن است و باید وجود داشته باشد شیوع در جامعه, در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است به کاهش خطر قرار گرفتن در معرض.

“ایمنی و رفاه اعضای ما اولویت شماره یک ما است,” کریستینا Crain, مدیر اجرایی استمفورد ارشد مرکز گفت: در یک نسخه.

“در حالی که ما می دانیم که بسیاری از سالمندان ما در خدمت تعداد در ارشد مرکز حیاتی جامعه ورزش و مغذی مناسب وعده ما زیر دستورالعمل CDC, سازمان بهداشت جهانی و دفتر والی. ما اعتقاد داریم آن را محتاطانه به نزدیک در این زمان برای جلوگیری از هر گونه امکان قرار گرفتن در معرض در این مرکز برای هر یک از اعضای ما و کارکنان است.”

ارشد تغذیه وعده غذایی برنامه فراهم می کند که یارانه وعده های غذایی برای سالمندان 60 سال یا مسن تر باز باقی خواهد ماند در دولت مرکز بین 11 صبح و 2 بعد از ظهر روزهای دوشنبه تا جمعه.

این مرکز نشان می دهد که سالمندان را زیر آماده در مورد یک جامعه وجود دارد شیوع در استمفورد نیاز سالمندان به در خانه باقی می ماند:

• برخی از قفسه آماده non – غذاهای فاسد شدنی را در خانه خود در مورد شما نمی توانید به سوپر مارکت برای یک زن و شوهر از هفته (کنسرو سوپ, کراکر, پاستا, کره بادام زمینی و ژله)

• مطمئن شوید که شما نسخه پر شده و شما باید بیش از داروهای ضد شما نیاز دارید.

• اقامت در تماس با دیگران از طریق تلفن یا ایمیل در صورتی که شما نیاز به درخواست کمک از دوستان و خانواده و همسایگان و اگر شما را تبدیل به بیمار

• اگر شما یک پرداخت مراقب تعیین یک طرح بازگشت به بالا – وجود شخص دیگری است که می تواند به شما کمک کند اگر شما مراقب بیمار می شود و یا نمی توانید به خانه خود را ؟

کارکنان و هیئت مدیره استمفورد ارشد مرکز در حال نظارت بر وضعیت از نزدیک و از سرگیری برنامه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در نظر گرفتن راهنمایی و توصیه های از CDC و شهر ما و رهبران دولت.

اعلام می آید یک روز پس از گرینویچ گفته مقامات شهر خود را ارشد مرکز بسته خواهد شد تا اطلاع ثانوی.

ارشد مرکز اعضا می توانند با تماس با مرکز ارشد در (203) 977-5151 برای هر گونه اطلاعات اضافی و یا در صورتی که سوال و یا نیاز به کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>