هارتفورد — 31 ساله در استمفورد مرد رو به 15 سال حبس برای استفاده از اینترنت برای دانلود و مشاهده پورنوگرافی کودکان, با توجه به U. s. دادستان ،

Brien Pennell نیز دستور هارتفورد آمریکا در منطقه قاضی Robert N. Chatigny به خدمت 10 سال تحت نظارت پس از انتشار حکم زندان خود است.

Pennell به اعدام محکوم شده در دادگاه دولت از تجاوز جنسی و در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان جرائم در ماه فوریه سال 2008. او در خدمت 30 ماه در زندان و محکوم به 15 سال تعلیقی برای آن دسته از جرائم با توجه به انتشار.

در فوریه. 2, 2018, پس از یک بررسی نشان داد که یک آدرس IP ثبت شده به Pennell مورد استفاده قرار گرفت برای به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم های پورنوگرافی کودکان از طریق برنامه Kik, کانکتیکات, افسر عفو مشروط به انجام یک انطباق جستجوی Pennell خانه و خودرو و کشف و ضبط های مختلف رسانه های الکترونیکی از جمله تلفن های هوشمند و تبلت که هر دو واقع شد در یک محفظه تحت فرمان خودرو با توجه به انتشار.

پس از آن تجزیه و تحلیل از کشف و ضبط دستگاه های الکترونیکی Pennell را Kik حساب و حساب Dropbox او نگهداری نشان داد 148 ویدئوها و 40 تصاویر پورنوگرافی کودکان که برخی از آنها به تصویر کشیدن سوء استفاده جنسی از کودکان کمتر از 12 انتشار گفت.

Pennell بازداشت شده است پس از او فدرال بازداشت 20 مارس 2018. در تاریخ 26 ژوئن 2019 او التماس کرد گناه را به یک تعداد از دریافت پورنوگرافی کودکان.

Pennell رو افزایش الزامی حداقل حبس در این مورد بر اساس سابقه کیفری وی.

این دادستان است که بخشی از وزارت دادگستری ایالات متحده پروژه امن کودکی ابتکار است که با هدف حمایت از کودکان سوء استفاده جنسی و استثمار. به گزارش موارد سوءاستفاده بازدید www.cybertipline.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de