استمفورد سرقت اتومبیل چیس تا نوبت لود تفنگ

استمفورد — یک تعقیب و گریز منجر به تصرف غیر قانونی, handgun, صبح جمعه, پلیس گفت:.

سروان. ریچارد Conklin گفت: افسر پلیس جیلیان Moller بود در گشت زمانی که او کشف یک وسیله نقلیه رانندگی بدون چراغ در منطقه 161 ریچموند هیل خیابان و رفت به جلو خودرو ، پس از پله از او گشت و در حالی که با نزدیک شدن به خودرو, این خودرو شتاب و سرعت خاموش با سرعت زیاد به سمت Tresser بلوار Conklin گفت.

Moller زد به او رزمناو و به تعقیب و گریز در حالی که radioing محل خود و درخواست برای پشتیبان گیری. به عنوان 2015 تویوتا Rav4 آمد تا به Tresser آن را به طور ناگهانی متوقف شد و سه مظنون پرید پراکندگی در جدا, جهت, پلیس گفت:.

تعدادی از افسران همگرا در منطقه و جستجو بدون پیدا کردن سه.

حدود 10 فوت دور از درب راننده پلیس لود کالیبر .22 آی تپانچه نیمه اتوماتیک. داخل ماشین پلیس همچنین دو ماسک اسکی معمولا مورد استفاده در سرقت ،

Conklin گفت: وسیله نقلیه گزارش شده است به سرقت رفته در استمفورد در مه 25.

پلیس در حال تجزیه و تحلیل تفنگ برای تعیین جایی که آن را از آمد و اگر از آن استفاده شده است در هر تیرباران بیش از چند هفته گذشته.

“شما تعجب آنچه که آنها انجام می دهند به رانندگی در اطراف و بدون چراغ و کمی بعد از ساعت 1 صبح با یک ماشین به سرقت رفته و یک هفت تیر لود شده. شما تعجب آنچه که آنها انگیزه داشتند,” او گفت:. “افسر جیل Moller انجام یک کار بسیار خوب و دیدم ماشین و رفت و به بررسی کردم و سرقت خودرو از جاده خارج و غیر قانونی handgun کردن خیابان. تبریک به او.”

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>