استمفورد — یک Cloonan مدرسه کلاس هفتم دانشجویی بود که به تازگی به رسمیت شناخته شده توسط دولت برای ایده خود را برای مقابله با جهانی همه گیر.

لیلا Gow یکی از تنها 10 دانش آموزان در سطح ایالت به کسب شناخت در ستوان فرماندار COVID-19 محاسبات چالش که به دعوت دانش آموزان در کلاس های سه طریق 12 به آمده تا با ایده ها برای برنامه های کاربردی و وب سایت ها و برنامه های است که می تواند کمک به مبارزه با ویروس و یا اطلاع رسانی به ساکنان.

Gow این مطلب یک وب سایت مفهوم به نام “مستند فرار” و برجسته بود در جریان نمایشگاه از 10 تا از بهترین ایده های ارائه شده در ژوئن 30.

در طول ویترین Gow توصیف ایده خود را به عنوان یک “سایت برای درمان خستگی.”

“قبل از قرنطینه من یک فرد بسیار شلوغ,” او گفت:. “هنگامی که قرنطینه آمد در اطراف من بسیار بی حوصله و بسیار سریع است. من آغاز شده به دنبال مسائل را در وب سایت من و من تنها چیزهایی که برای 6 ساله و 18 ساله و بالاتر است.”

Gow وب سایت ایده ویژه “توصیه هایی برای سن مناسب از جمله فعالیت های, فیلم, صنایع دستی, ی دستور غذاها, و همچنین محیط داخلی و فضای باز فعالیت هایی که دانش آموزان می توانند با خیال راحت از شرکت در طول قرنطینه” با توجه به آزادی مطبوعات از استمفورد مدارس دولتی.

در همه دولت دریافت 372 نوشته است.

در این نمایشگاه هر یک از 10 دانشجویان توضیح داده شده خود را برنده پروژه و سابقه سوال از یک پانل که شامل آموزش و پرورش کمیسر میگوئل کردنا.

“در طول این چالش دانش آموزان ما شدت و بیش از انتظارات ما … ما دانش آموزان نشان داده اند که آنها توانایی ایجاد تفاوت معنی دار در زندگی مردم گفت:” ستوان فرماندار سوزان Bysiewicz.

کردنا ستایش ارسالی.

“نبوغ راه حل های ارائه شده از طریق برنامه نویسی چالش نشان می دهد که هنگامی که ما به طور موثر تعامل مردم ما خدمت می کنند — ما دانش آموزان — و آنها را به یک پلت فرم برای تقویت صدای خود آنها فراتر از انتظارات و زمان دوباره,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de