استمفورد معلم به اتهام child porn اختیار

استمفورد — یک Cloonan معلم مدرسه بازداشت شده است به اتهام در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان و مخفی استمفورد پلیس گفت: شب جمعه.

شش ماه رسیدگی به 35 سال گرگوری کلی, از خم شدن از رودخانه لین در استمفورد, به همراه داشت بیش از 150 غیر قانونی تصاویر, پلیس گفت:.

کلی یک معلم ریاضی در Cloonan بود به اتهام چهار فقره درجه دوم در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان دو فقره سوم-درجه در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان و دو فقره اطفاء شهوت با نگاه.

“وجود دارد بدسم ویدئوها از دو نوجوان زن قربانیان” پلیس در بیانیه ای گفت:

محققان دنبال کردن قربانیان “پس از یک جستجوی گسترده ای از رسانه های اجتماعی” پلیس گفت اعمال اطفاء شهوت با نگاه کلی اتفاق افتاده در خانه و در خانه یکی از قربانیان.

مقامات پلیس جمعه شب کاهش یافته است به استادانه درست شده با اتهام و یا اطفاء شهوت با نگاه اتهامات.

کلی شده است و در مرخصی اداری از ماه اوت زمانی که تحقیقات مربوط به اقدامات خود را آغاز کرد, مقامات گفت.

“به محض این که ما ساخته شد آگاه از اتهامات علیه این معلم در ماه اوت ما قرار می گیرد او در مرخصی اداری. او شده است در یک کلاس درس از آن زمان” شارون Beadle, روابط عمومی افسر استمفورد مدارس عمومی گفت: شب جمعه است. “منطقه شده است همکاری با استمفورد اداره پلیس در طول تحقیقات خود را و نگاه به جلو به یک سریع نتیجه گیری به این موضوع است.”

Cloonan اصلی دیوید تیت اطلاع کارکنان مدرسه و اطلاع فرستاده شد به خانواده ها توصیه Beadle گفت.

پلیس گفت کلی تبدیل شده خود را در زمانی که او یاد گرفته از حکم مسلم برای دستگیری او. کلی باقی مانده در استمفورد بازداشت پلیس جمعه شب با یک دلار 500.000 دادگاه-مجموعه باند, پلیس گفت:.

بررسی رهبری گروه ویژه تحقیقات/اطفال جرم واحد در ماه اوت آغاز شد و پس از مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان گزارش یک نکته در مورد تصاویر پورنوگرافی کودکان منشاء آن در ستمفرد.

“محققان ترسیم مرتبط با آدرس های IP و سپس اعدام یک حکم جستجو” در کلی آدرس در اوت. 21 پلیس در بیانیه ای گفت.

محققان در جریان مسئولان مدرسه مورد بررسی در آن تاریخ است.

“انجمن آموزش و پرورش بلافاصله قرار داده کلی در مرخصی اداری و مراحل گرفته شد تا اطمینان حاصل شود که او تا به حال هیچ تماس بیشتر با کودکان” به پلیس گفت:.

محققان کشف و ضبط حدود 30 دستگاه های دیجیتال در طی تحقیقات پلیس گفت:.

به استمفورد پلیس دیجیتال پزشکی قانونی واحد با کمک غرب, ویژگی های تحقیقات واحد و اف بی آی forensically مورد بررسی قرار هر دستگاه.

هر کسی که می خواهد برای گزارش هر گونه اطلاعات در مورد کلی خواسته است به تماس استمفورد پلیس SIJO واحد در 203-977-4639.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de