استمفورد — 35-سال-قدیمی استمفورد مرد متهم به در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان که اخیرا تدریس در استمفورد قبلا یک مربی در گرینویچ سیستم مدرسه.

ساشا Houlihan سخنگوی گرینویچ مدارس دولتی گفت: Gregory کلی مربی بسکتبال در طول زمان خود را در گرینویچ.

کلی از خم رودخانه لین در استمفورد بود گرینویچ متوسطه اول پسران بسکتبال مربی برای 2018-19 فصل زمستان است. او مربی این تیم از دسامبر سال 2018 به پایان ماه فوریه 2019.

روز جمعه کلی دستگیر شد و به اتهام چهار فقره درجه دوم در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان دو فقره سوم-درجه در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان و دو فقره اطفاء شهوت با نگاه.

یک Cloonan معلم مدرسه, کلی داشت با بیش از 150 غیر قانونی تصاویر, پلیس گفت:.

در بیانیه پلیس اضافه شده است که وجود دارد “بدسم ویدئوها از دو نوجوان قربانیان زن” که گرفته شد در کلی خانه و در خانه یکی از قربانیان.

کلی شده است و در مرخصی اداری از ماه اوت زمانی که تحقیقات مربوط به اقدامات خود را آغاز کرد, مقامات گفت.

“به محض این که ما ساخته شد آگاه از اتهامات علیه این معلم در ماه اوت ما قرار می گیرد او در مرخصی اداری. او شده است در یک کلاس درس از آن زمان” شارون Beadle, روابط عمومی افسر استمفورد مدارس عمومی گفت: شب جمعه است. “منطقه شده است همکاری با استمفورد اداره پلیس در طول تحقیقات خود را و نگاه به جلو به یک سریع نتیجه گیری به این موضوع است.”

Beadle گفت: Kelly معلم بود در Cloonan برای یک سال.

Cloonan اصلی دیوید تیت اطلاع کارکنان مدرسه و اطلاع فرستاده شد به خانواده ها توصیه Beadle گفت.

در نامه ای او روز دوشنبه منتشر تیت گفت: Kelly هرگز مربی هر تیم در Cloonan.

او گفت: استمفورد پلیس گفت: این مدرسه در منطقه اوت که آنها معتقد بودند هیچ استمفورد کودکان آسیب دیده اند.

“چنین عمیقا نگران کننده وضعیت ممکن است به خوبی ایجاد مسائل از اعتماد شما و یا فرزند شما” نوشت: تیت در این نامه او دوشنبه منتشر شد. “آن را دشوار است به درک که چگونه کسی که در یک موقعیت اعتماد می تواند خیانت که اعتماد. مثل همیشه ما مشاوران مدرسه و بهداشت روانی کارکنان در دسترس هستند برای هر کودک نیاز به حمایت.”

او گفت: پدر و مادر به استفاده از این فرصت را به کودکان خود را تشویق به صحبت کردن اگر آنها همیشه در معرض خطر است.

“من مصرانه از شما برای این فرصت را برای باز کردن و یا ادامه گفتگو با کودک خود در مورد امنیت شخصی” او گفت:. “گفت و گو باز است بهترین دفاع برای فرزندان ما. لطفا تقویت که هر زمان کودک خود را احساس می کند ناامن و یا حتی نامشخص است که آنها به صحبت شما و یا فرد دیگری که مورد اعتماد.”

پلیس گفت کلی تبدیل شده خود را در زمانی که او آموخته است که از حکم صادر شده برای دستگیری او. او تحت بازداشت قرار داده شده با یک دلار 500.000 دادگاه-مجموعه ای از اوراق قرضه.

استشهاد از کلی بازداشت شده و به مدت 14 روز به منظور حفاظت از هویت قربانیان.

اطلاعات کمی در دسترس بود مورد در گزارش بازداشت اما کلی ذکر شده بود به عنوان یک “مسئله مغز” تحت معلولیت های جسمی بخش از گزارش است.

این تحقیقات توسط Stamford, اداره پلیس, چراغ توسط گروه ویژه تحقیقات/اطفال جرم واحد آغاز شد و در تابستان پس از کارآگاهان با دریافت یک نکته از مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان است که پورنوگرافی کودکان تصاویر سرچشمه شد در استمفورد.

پس از آنها ترسیم آدرس IP, افسران اعدام یک حکم جستجو در کلی آدرس در اوت. 21 پلیس در بیانیه ای گفت. داخل آنها کشف و ضبط حدود 30 دستگاه های دیجیتال.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de