استمفورد معلمان چپ خارج از مدرسه نظرسنجی صدایشان شنیده شود در کاروان اعتراض

استمفورد — معلمان در استمفورد به انتقاد از این شهرستان برای درخواست از آنها برای خود را در مدرسه reopenings. در روز پنج شنبه آنها صدای شنیده ام در طول یک ماشین کاروان اعتراض یکی از بیش از دو دوجین در سراسر کشور.

رژه خودروهای برگزار شد کانکتیکات انجمن آموزش و پرورش و عقبی کانکتیکات را توجه به ایمنی از معلمان و همچنین به عنوان تماس به صورت “عادلانه بودجه” برای زمانی که مدرسه می گرداند.

دایان Phanos رئیس جمهور از استمفورد آموزش و پرورش کانون صنفی معلمان گفت: کلیدی برای بازگشت به ساختمان مدرسه است “با خیال راحت.”

او افزود: “ما نمی گوییم ما نمی خواهید به بازگشت به مدرسه. ما در حال گفت ما نیاز به مطمئن شوید که ما به دنبال CDC احتیاطی.”

انتشار Phanos خواستار بودجه بیشتر برای مدارس و تلاش برای پیاده سازی پروتکل های ایمنی و هشدار داد که زمانی که دانش آموزان بازگشت “آنها را مجبور به افزایش نیاز به دلیل یادگیری از دست دادن ضربه از این بیماری همه گیر و زمان دور از مدرسه و نیاز به منابع اضافی و پشتیبانی می کند.”

بسیاری از استمفورد معلمان بحرانی شده است از ناحیه دولت برای ارسال یک بررسی درخواست معلمان برای احساسات خود را در سال آینده مدرسه در حالی که 22 سوال های مطالعه برای والدین فرستاده می شود.

سرپرست Tamu Lucero بارها در دفاع از این تصمیم گفته است که این بررسی برای والدین فرستاده می شود برای ارزیابی چگونه بسیاری از می فرستادن فرزندان خود به کلاس از آنجایی که آنها باید انتخاب از ادامه آموزش از راه دور.

معلمان نیست باید همین انعطاف پذیری است.

“به نظر می رسد ریاکارانه بپرسید اگر یک معلم برنامه ای برای بازگشت به مدرسه” Lucero قبلا گفته. “بازگشت به مدرسه است و گزینه ای برای دانش آموزان ندارد و برای کارکنان.”

دولت را تشویق معلمان با خطر بالا در شرایط بهداشتی برای تماس با منطقه, منابع انسانی ،

به دلیل اعتراض بیش از فقدان یک نظرسنجی معلمان اتحادیه منتشر شده خود را معلم نظرسنجی که دوشنبه شب مهلت.

Phanos گفت که او برنامه ریزی شده در به اشتراک گذاری نتایج حاصل از این بررسی با Lucero در صبح روز جمعه.

Bettina Vaccaro یک کلاس سوم معلم در Julia M. Stark مدرسه ابتدایی و یک مدیر در هیئت اجرایی دریا یکی از بسیاری از معلمان را به بخشی در دوشنبه کردند. او تصریح کرد که کلاس های درس نیاز به امن برای معلمان به بازگشت.

“پیام امروز برای باز کردن ارتباطات برای علم به دیکته امن باز است و ما احساس نمی کنم که ما باید خوکچه هندی رفتن یا که کودکان باید خوکچه هندی,” او گفت:.

او گفت که او برطرف شد به گوش رژیم صهیونیستی است. ند لمانت می گویند این هفته که یک بازگشت کامل به مدارس شد بعید است.

لمانت پیش بینی شده مدارس به احتمال زیاد با استفاده از یک مدل ترکیبی است که شامل ترکیبی از در کلاس تدریس و آموزش از راه دور. تحت اولیه استمفورد مدل ترکیبی دانش آموزان خواهد بود در ساختمان مدرسه دو بار در هفته در حالی که یادگیری آنلاین بقیه از زمان.

هیئت نمایندگان عضو جان Zelinsky نیز در این تجمع روز شنبه, ایستاده در خارج از فرگوسن کتابخانه به تشویق معلمان است.

او گفت: او از مربیان و معلمان باید با ارسال یک بررسی در مورد بازگشایی.

“من امیدوارم که مردم و پدر و مادر را حمایت معلمان و امیدوارم دولت را تغییر ذهن خود و ارسال یک بررسی و دریافت خود را برداشت از آن,” او گفت:. “آنها در خط آتش است. ما باید مطمئن شوید که آنها امن هستند زمانی که آنها به مدرسه بروند.”

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر