استمفورد — شهرستان, نوجوانان در حال حاضر رو به یک تفنگ در اختیار داشتن شارژ داشت با سرقت تپانچه نیمه اتوماتیک و غیر قانونی با ظرفیت بالا magazine, در علاوه بر این به بیش از چهار اونس ماری جوانا است که او تا به حال برای فروش, پلیس گفت:.

سروان. ریچارد Conklin گفت: ماموران در مبارزه با مواد مخدر و جرایم سازمان یافته تیم ملی دریافت راهنمایی که الویس Almengot-Castillo, 19, از, قطع, درایو, فروش ماری جوانا در خارج از خانه اش بود و به طور غیر قانونی در اختیار handgun.

بعد از پلیس به دست آمده جستجو در حکم ماموران متوقف Almengot-Castillo در یک ماشین و جستجو او تبدیل شده تا تنها 310 دلار به صورت نقدی و کمتر از سه گرم ماری جوانا, پلیس گفت:. اما زمانی که آنها رفت و به او قطع جاده اصلی در حدود 7:30 p. m. پلیس یک پلاستیک کیسه خرید با 128 گرم ماری جوانا به عنوان به خوبی به عنوان یک ترازوی دیجیتالی. در حالی که صحبت کردن به پلیس و جلب اعتماد او را که او تا به حال یک تفنگ را در زیرزمین و به آنها نشان داد که در آن پلیس گفت:.

تفنگ تبدیل به یک .9 میلیمتر برج ثور نیمه با 32-گلوله مجله که تا به حال نه گلوله در آن Conklin گفت.

مجلات بزرگتر از 10 دور در اندازه ممنوع برای استفاده غیرنظامی. زمانی که پلیس را پیدا بزرگتر مجلات آنها معمولا در 15 تا 17 دور محدوده Conklin گفت. این نادر است برای پلیس برای پیدا کردن یک مجله بزرگ در خیابان, او گفت:.

زمانی که پلیس زد شماره سریال تفنگ آمد تا به سرقت رفته از یک ماشین پارک شده در اطراف Covington گرجستان در اکتبر 2019. Conklin گفت که Almengot-Castillo بستری برای خرید سلاح در خیابان.

او به اتهام های جنایی با استفاده از یک سلاح سرقت یک اسلحه گرم حمل اسلحه بدون مجوز در اختیار داشتن ظرفیت بالا مجله در اختیار داشتن مواد مخدر متعلقات و در اختیار داشتن بیش از چهار اونس ماری جوانا برگزار شد و بیش از آخر هفته در $200,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه. در تفهیم اتهام در اتهامات دوشنبه, قاضی جان Blawie بالا برده باند به 250.000 دلار است.

Conklin گفت: پلیس در حال رفتن به قرار دادن پوسته پوسته بود که در صحنه یک Jan. 2 حادثه که در آن یک مرد بود pistol whipped در خیابان وسیع و یک تفنگ تخلیه شده به دولت را قانونی, علوم آزمایشگاهی برای آزمایش برای دیدن اگر آن را منطبق مصادره سلاح.

“اعتقاد ما بر این است که هزینه های اضافی در آن حادثه خواهد بود آینده” Conklin گفت. “ما بسیار خوش شانس بودند که در ژانویه حادثه ای که هیچ کس آسیب دید.”

“این یک مورد بسیار خوب توسط NOC افسران. کونور کنسرو بود منجر محقق در مورد آنها انجام یک کار خوب کار با اداره تحقیقات جنایی” Conklin گفت.

Almengot-Castillo دستگیر شد و در ماه ژوئیه گذشته به اتهام در اختیار داشتن یک .45 کالیبر نیمه تپانچه و منتشر شد و پس از ارسال اوراق قرضه است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im