استمفورد به بررسی بازگشایی گزینه های

استمفورد — استمفورد مقامات اشغال شده است برای هفته ها با مدیریت اثرات مخرب coronavirus در شهر سخت ترین ضربه این بیماری در دولت است.

تلاش های خود را به زودی می تواند شامل آینده با یک استراتژی برای بازگشایی استمفورد.

مقامات با توجه به تشکیل کمیته ای از کسب و کار غیر انتفاعی و رهبران جامعه به بحث در مورد چگونگی و زمانی که این شهر باید به حالت عادی بازگشت عملیات با توجه به آرتور Augustyn سخنگوی به دفتر شهردار.

استمفورد رئیس ستاد مایکل پولارد گفت: این برنامه هنوز مقدماتی و هر گونه صحبت از بازگشایی این است که هنوز هم یک راه دور ،

“ما می خواهیم برای دیدن اقتصاد دوباره رفتن اما ما نمی خواهیم زودرس,” او گفت:.

پولارد گفت: هر گونه تصمیم گیری برای لغو خاموش کردن و در نهایت از وزارت امور خارجه و او انتظار ندارد که به زودی اتفاق می افتد.

“ما هنوز هم از جنگل,” او گفت:.

رژیم صهیونیستی. ند لمانت ابراز خوش بینی روز شنبه که دولت ممکن است شروع به کاهش به بازگشایی در عنوان کمی تا یک هفته اگر تعداد COVID مربوط به بستری شدن در بیمارستان همچنان به کاهش است. دستورالعمل های فدرال نشان می دهد متحده می تواند با در نظر گرفتن بازگشایی اقدامات پس از دو هفته کاهش بستری شدن در بیمارستان و کانکتیکات فقط به این نتیجه رسیدند هفته یکی.

استمفورد در ادامه به مهمترین موارد تایید شده از COVID-19 در دولت با 2,337 موارد تایید شده در روز سه شنبه. بعدی بالاترین بود بریدج با 1,838 موارد است.

استمفورد تا به حال 121 گزارش مرگ و میر نسبت به COVID-19.

حدود یک هفته پیش شهردار دیوید مارتین در دیدار با شهرداران از Norwalk, Waterbury, Hartford, Bridgeport و جدید هیون به بحث در مورد یک طرح مشترک برای شهرستانها برای همکاری با یکدیگر در هر گونه تلاش برای بازگشایی شده است.

Augustyn گفت: این شهرستان باقی مانده است فعال در پاسخ به این بیماری همه گیر است و فقط در حال انتظار برای سفارشات از دولت است. با اینحال مقامات درک کنند که هر گونه تصمیم گیری آنها را به صورت محلی می تواند جایگزین توسط رژیم صهیونیستی. ند لمانت اجرایی سفارشات.

“ما بدانند آن را در حال حاضر” Augustyn گفت.

پارک ها و سواحل در شهرستان باز باقی می ماند. Augustyn گفت: این شهرستان به دنبال بازگشایی تنیس اما هیچ جدول زمانی و یا انتظار می رود تاریخ افتتاح نشده است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im