استمفورد به livestream یادبود مراسم روز یکشنبه

استمفورد — شهر استمفورد خواهد شد انتقال یک livestream از آن روز یادبود مراسم روز یکشنبه در ظهر.

زنده رویداد برگزار خواهد شد در پارک جانبازان و شامل خواندن سرود ملی یک تاج گل مراسم 21 gun salute و سخنان از شهردار دیوید مارتین.

مدیر عملیات Mark McGrath گفت: تنها در حدود یک دوجین شرکت کنندگان خواهد شد در پارک از جمله برخی از جانبازان و شهر دلسرد هر کس دیگری از حضور در فرد است.

McGrath گفت: livestream در http://www.facebook.com/CityofStamford/ خواهد بود یک راه برای این شهر به افتخار این مناسبت و بدون قرار دادن در مکان و یا جانبازان بسیاری از آنها در یک گروه پرخطر در معرض خطر ابتلا به کوروناویروس.

جانبازان پارک در حال حاضر در میان یک عمده فروش. فاز اول این پروژه تکمیل شد در زمان به مناسبت روز جانباز در پارک در ماه نوامبر گذشته.

“آن شده است شش ماه پس از صدها نفر جمع شده بودند در جانبازان پارک یادبود به افتخار جانبازان ما و جشن اتمام فاز اول از جانبازان پارک یادبود پروژه” McGrath و ریچارد sam d جمهور از استمفورد جانبازان پارک مشارکت نوشت: در یک op-ed برای مدافع این هفته است. “ما امیدوار بودیم که در این زمان ما خواهد بود اطلاع رسانی هر کس در مورد هیجان انگیز قصد دارد به مناسبت گرامیداشت روز [روز یادبود] با رژه و بازگشایی Veterans Memorial Park.

“با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس کار متوقف شده تحویل با تاخیر و افتتاح به تعویق افتاد همراه با رژه و جشن های دیگر در سراسر کشور و کشور است. ما در حال همکاری با استمفورد میهنی و برنامه های ویژه کمیته به ارائه یک livestream ارائه شده است.”

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>