استمفورد برای تست کارگران در خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات

استمفورد — مانند دولت و ملت این شهرستان است که با تمرکز بر خانه های پرستاری در تلاش خود را برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

در میان coronavirus خوشه های شناسایی شده در سراسر ایالات متحده و خانه های پرستاری به طور فزاینده ای در مرکز.

شهردار دیوید مارتین گفت: در این هفته آن را یکی از دلایل خود را دولت تنظیم برای تست بدون علامت مراقبت های بهداشتی کارگران برای اولین بار در این شهر پنج خانه های سالمندان و سپس در آن پنج کمک امکانات زندگی.

آزمایش کلیدی برای حفاظت از مردم از ابتلا به این ویروس بالقوه مرگبار مارتین گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ویلا در استمفورد پس از آن که متعلق به شهرستان اسمیت ، دانشمندان مشخص شد که افرادی که هیچ سرفه, تب, تنگی نفس و یا دیگر علائم می توان با این ویروس آلوده شده و با تصویب آن به دیگران است.

“ما می خواهیم برای تست مردم قبل از آنها علائم” شهردار گفت. “با انجام این کار ما را حداقل یک هفته زمان است که در آن آنها ممکن است گسترش این بیماری است.”

یک نتیجه مثبت هشدار کارگران به دنبال مراقبت و جدا از نه تنها اعضای خانواده اما آسیب پذیر ساکنان خانه سالمندان در مراقبت از خود شهردار گفت.

گزارش تخمین می زنند که ساکنان خانه سالمندان حساب برای یک ربع به نیمی از تمام COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده وجود دارد اما اطلاعات سخت چون دولت فدرال نمی کند آهنگ COVID-19 مرگ و میر و یا شیوع بیماری در خانه های سالمندان. برخی از ایالت ها اجازه نمی افشای اطلاعات و در بسیاری از کشورهای تست بسیار محدود است.

در کانکتیکات, ارشد پزشکی, معاینه دکتر جیمز گیل گفت: در این هفته که همه خانه های پرستاری گزارش تایید شده یا مشکوک به COVID-19 مرگ و میر به دفتر خود. اما رژیم صهیونیستی. ند لمانت متعهد به اعداد ، دفتر او ارسال شده که اولین آنها یک هفته پیش و به روز رسانی آنها جمعه.

جمعه داده ها نشان می دهد 568 آزمایشگاه تایید پرستاری صفحه اصلی مرگ و میر در سطح ایالت, با یکی دیگر از 200 احتمالی مرگ و میر مرتبط با COVID-19. شمارش تنها تایید مرگ آن رخ داده است که در خانه های سالمندان اختصاص 32 درصد از 1,764 ایالت مرگ و میر گزارش شده از جمعه. با احتمالی موارد بسیاری است که نزدیک به 44 درصد است.

در میان استمفورد پنج خانه سالمندان وجود دارد و 22 نفر تایید مرگ به عنوان روز جمعه با شش احتمالی موارد است. شکسته خانه سالمندان وجود دارد و دو تایید مرگ چهار احتمالی آنهایی که در Cassena مراقبت از استمفورد; شش تایید مرگ و میر و یکی احتمالی در Edgehill مرکز بهداشت; دو تایید مرگ و میر و یکی احتمالی در خط الراس طولانی پست-مراقبت حاد; هشت تایید مرگ در سنت Camillus Center; و چهار تایید مرگ در ویلا استمفورد.

شمارش تنها تایید مرگ به این معنی است که نزدیک به 20 درصد از مجموع 111 استمفورد مرگ و میر گزارش شده که روز جمعه رخ داده است در خانه های سالمندان. با احتمالی موارد بسیاری است که 25 درصد است.

مارتین گفت که زمانی که او crunched هفته گذشته شماره او متوجه شد که مردم در سن 70 و حساب 15 درصد گزارش شده COVID-19 موارد در استمفورد اما 78 درصد از مرگ و میر.

این دلیل بیشتر به آزمون بدون علامت پرستاری در خانه, کارکنان, او گفت:.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانید به نگه داشتن نرخ مرگ و میر پایین” مارتین گفت.

خانه سالمندان کارکنان را سواب بینی تست های ارائه شده توسط DOCS مراقبت فوری و مورفی پزشکی همکاران مارتین شدهاند. آزمون پردازش خواهد شد توسط Sema4 Labs یک استمفورد شرکت Quest Diagnostics. نتایج خواهد شد در عرض 48 ساعت.

هر خانه سالمندان را مدیریت تست از کارکنان آن و گزارش نتایج به شهرستان مارتین شدهاند.

حدود 1400 نفر در این شهر خانه های سالمندان و زندگی کمک امکانات شهردار گفت. او نمی داند که چگونه بسیاری آزمایش شده اند و یا چه, نتایج, ممکن است, او گفت:.

“خانه های سالمندان هستند که توسط دولت تنظیم, بنابراین من نمی تواند صحبت می کنند به چالش آنها را” مارتین گفت. “من می دانم که وجود دارد برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی که مثبت بوده است که با نشان دادن علائم و رفت برای تست.”

پیتر Showstead مدیر برای 128-تخت ویلا در استمفورد گفت: نیروی انسانی در سطوح آسیب دیده اند و ویروس.

“ما در حال به چالش کشیده” Showstead گفت. “ما در حال استفاده از نیروی انسانی ادارات دو شیفت و کارکنان مشوق بنابراین ما باید پایدار نیروی انسانی حضور. ما در حال انتظار برای دیدن اگر فرماندار به ما توانایی برای استفاده در خارج از کشور گواهی دستیاران پرستاری.”

Jay Russell, مدیریت شریک و مدیر عامل شرکت Cassena مراقبت در استمفورد گفت: وضعیت مشابه در آن 156-تخت تسهیلات.

کارول Iacovone مدیر پذیرش در طولانی ریج پست-مراقبت حاد گفت که امکانات خوش شانس بوده است.

“تعداد کم کارکنان شده است تحت تاثیر قرار” Iacovone گفت: از خط الراس طولانی که دارای 120 تخت. “برخی از آنها قرنطینه و بازگشت به کار است.”

مارتین گفت که در اکثر موارد مراقبت های بهداشتی کارگران شرکت های بیمه برای پرداخت آزمون. اگر نه این شهرستان خواهد شد قرار داده و آنها را در تماس با سازمان است که می تواند کمک کند. این شهر همچنین اقدام به خرید آزمون هنگامی که آن را می توانید مارتین گفت.

تست خانه سالمندان کارکنان بخشی از “یک طرح بزرگتر برای ارائه تست برای کارگران ضروری در خطوط مقدم مبارزه با این ویروس” مارتین گفت. این شهر به طور مشابه در روند تست 600 اولین پاسخ دهندگان.

او گفت که با شتاب تست در خانه های سالمندان شهر به شدت حمله این ویروس در استمفورد که تا به حال مرگ و میر بیشتر نسبت به کروناویروس از هر شهرداری در کانکتیکات.

“شهر در تلاش است در حال حاضر از نظر مالی” مارتین گفت. “اما این موجب صرفه جویی در زندگی می کند.”

[email protected]; 203-964-2296.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>