استمفورد مرکز شهر به طور موقت نزدیک پنج شنبه

استمفورد — استمفورد مرکز شهر است به نزدیک 8 p. m. روز شنبه پس از فرمانداران از, کانکتیکات, نیویورک نیوجرسی و پنسیلوانیا به طور مشترک به دستور جمعه موقت خاموش کردن داخل بخش های بزرگ و مراکز خرید و تفریحی پارک ها و کوچه بولینگ.

آخرین قطعنامه با هدف شامل گسترش COVID-19 pandemic گسترش یک منظور مشترک صادر دوشنبه, کانکتیکات, نیویورک و نیوجرسی که محدودیت تا اطلاع ثانوی اجتماعی و تفریحی اجتماعات به حداکثر 50 نفر است. همچنین دوشنبه کسانی متحده ممنوع تحصن کردن خدمات برای هم بودن در رستوران ها و کافه ها و همچنین به طور موقت بسته سینما و ورزشگاه و قمار.

“این یک حرکت سریع و به سرعت در حال تحول بهداشت عمومی اورژانس و ساخت این نوع از تصمیم گیری های مهم به عنوان یک منطقه را حس می کند بیشتر از یک درهم آمیخته رویکرد” رژیم صهیونیستی. ند لمانت در بیانیه ای گفت. “ما برای مبارزه با این ویروس توسط با هم کار باقی مانده و سازگار در سراسر مرزهای ما و من افتخار می کنم برای کار با همکار من فرمانداران در این تلاش است.”

یک پیام به سمت چپ شنبه برای Taubman مراکز صاحب استمفورد مرکز شهر نبود و بلافاصله بازگشت.

سونو مجموعه, Danbury, نمایشگاه, Westfield ترومبول و کانکتیکات پست در میلفورد در میان دیگر مراکز منطقه متاثر از سفارش.

در سه کشور منطقه Taubman مراکز نیز به اجرا در Westfarms در غرب هارتفورد و بازار در شرت هیلز در شرت هیلز, N. J.

در طول هفته گذشته مراکز مانند استمفورد مرکز شهر در حال حاضر ramped تا پاسخ خود را به کروناویروس جدید با اقداماتی از جمله کاهش ساعت کار دست-ضد عفونی کننده ایستگاه های قرار داده شده در سراسر خواص آنها و گسترش تمیز کردن روال است.

[email protected]; 203-964-2236; twitter: @paulschott

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر