استمفورد جانبازان به خاطر در آنلاین روز یادبود خدمات

استمفورد — استمفورد جانبازان پارک ساخته شده بود برای روز مانند روز شنبه ارائه یک محل ایده آل برای این شهر سابق نظامی مردان و زنان و شهروندان به جمع و به افتخار کسانی که جان خود را از دست دفاع ایالات متحده آمریکا است.

اما تقریبا تکمیل پارک بود کم پر شده در یکشنبه طی مختصری روز یادبود خدمات به ساکنان همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله. تقریبا همه در این مراسم با پوشیدن ماسک های صورت و نشستن شش فوت دور از یکدیگر. جمعیت کوچکی دیده می شود می تواند مشاهده از راه دور, اما ساکنان را تشویق به حضور در.

تمرکز این رویداد بود که livestreamed در شهر Facebook صفحه شد در استمفورد افتاده پرسنل نظامی اما این بیماری همه گیر است که آمار شهر سخت تر از هر دیگر در کانکتیکات بود غیر ممکن است به چشم پوشی است.

شنبه استمفورد بود 3,068 تایید موارد COVID-19 و 181 گزارش مرگ و میر نسبت به این ویروس در هر دو حالت بالا.

به گزارش ایسنا ، ریچارد بلومنتال گفت در روز یادبود خدمات و گفت: تاثیر coronavirus جلوگیری می کند آمریکایی ها از مشاهده روز یادبود.

“آمریکایی ها نخواهد بود منصرف توسط دستمال و ماسک و پراکنده جمعیت و عدم رژه,” او گفت:. “آتش وطن پرستی در این کشور است که کمتر روشن و از آنجا که این بیماری همه گیر.”

او افزود: “اگر هر چیزی ما باید قهرمانان جدید به افتخار قهرمانان که الهام گرفته شده اند شجاع مردان و زنانی که به مبارزه برای این کشور بیش از سال های بسیاری از: پلیس ما ما آتش ما اولین پاسخ ما پزشکان و پرستاران ما ما پزشکان قهرمانان در خط مقدم در این آخرین نبرد است.”

Blumenthal گفت: هیچ veteran باید پشت سر گذاشت وقتی که می آید به آموزش و پرورش و مشاغل بهداشتی و درمانی.

“است که ماندگار tribute to fallen به قهرمانان که نمی آمده اند و که میراث ما افتخار و به یاد داشته باشید امروز,” او گفت:.

شهردار دیوید مارتین همچنین سخنرانی در طول خدمت و به طور خلاصه اشاره مداوم بیماری همه گیر.

“ما افتخار کسانی که امروز که همه چیز را فراموش کرده بودند در دفاع از این کشور و در دفاع از آزادی های ما,” او گفت:. “و برای همه چالش هایی که ما در امریکا در حال حاضر وجود دارد بسیاری وجود دارد هیچ کشور دیگری است که من نه می تواند از حق در اینجا در خوب ol’ U. S. A.”

این مراسم شامل نظرات از ریک sam d جمهور از استمفورد جانبازان پارک مشارکت.

عمومی/خصوصی مشارکت ایجاد شد به طراحی مجدد جانبازان پارک و sam d گفت: در حالی که هنوز کار ناقص در پارک نام هر استمفورد کهنه که مرده است در درگیری های اضافه شده به یکی از ارکان در سایت.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>