استمفورد بازداشت زیر برخورد مرگبار با عابر پیاده

استمفورد — شهر بازداشت یک استمفورد زن به صورت قابل توجه و کشتار استراتفورد ساکن نانسی فلورس به عنوان او راه رفتن در واشنگتن بلوار در ماه نوامبر گذشته.

کورتنی Sabia, 24, تبدیل خودش به پلیس صبح روز جمعه شد و به اتهام قتل غفلت با موتور خودرو. او منتشر شد پس از ارسال 10000 $در دادگاه ظاهر اوراق قرضه با توجه به برخورد تجزیه و تحلیل و بازسازی تیم ملی Sgt. جفری غرفه.

او خواهد بود arraigned در شارژ در استمفورد دادگاه در تاریخ 6 مارس.

Sabia وکیل فیلیپ راسل گفت: “نمی دانم چرا مشتری خود دستگیر شد.

“کورتنی همکاری با تحقیقات پلیس هر دو در صحنه و در متعاقب آن هفته پس از حادثه. ما متعجب و متحیر کردند و ما قصد داریم به رد اتهام” راسل گفت. “ما می دانیم که وجود دارد این است که فشار سیاسی در شهرستان ستمفرد به دلیل افزایش در برخورد مربوط به عابران پیاده است. به عنوان بسیاری از رانندگان می دانم و نه هر وسیله نقلیه حادثه شامل رفتار مجرمانه.”

Flores, 60, یک استمفورد کارمند مورد نظر زده بود و کشته در 9:16 بعد از ظهر در Nov. 13 او به عنوان عبور از واشنگتن بلوار در Tresser بلوار.

او زده 2009 Jetta رانده شدن توسط Sabia بود که سفر رو به مشرق در Tresser پلیس گفت: در آن زمان. Flores, بود که در راه رفتن به استمفورد ایستگاه قطار در آن زمان در صحنه مرده.

غرفه گفته شده است وجود دارد افزایش عمده ای در تصادفات عابر پیاده.

“ما تحت هیچ فشار سیاسی به دستگیری و مرگ عابر پیاده تنها به رخ می دهد در استمفورد سال گذشته است. ما تحقیقات و ارائه حقایق به استمفورد ایالت وکلای دفتر,” او گفت:.

اما او گفت که Sabia بود و سرعت در زمان او ساخته شده هیچ تلاشی برای جلوگیری از قابل توجه فلرس.

“او تا به حال یک خط طولانی از چشم برای دیدن عابر پیاده, پیاده روی در سراسر خیابان و تقاطع بسیار روشن و به خوبی روشن است. او در زمان بدون اقدامات و یا هر گونه مانور در همه, برای جلوگیری از, قابل توجه خانم Flores” غرفه گفت.

با توجه به دولت در بخش حمل و نقل وجود دارد 1,537 تصادفات مربوط به عابرین پیاده در کانکتیکات در دهانه 2015 از طریق 2017. از کسانی که 55 منجر به مرگ و میر.

در آن زمان استمفورد با هارتفورد مقام سوم برای تعداد کل منجر به مرگ عابر پیاده در تصادف با هفت. Waterbury تا به حال 11 و بریدج بود 14.

فلورس بود و تنها عابر پیاده کشته در استمفورد سال گذشته دو پیاده شدند در استمفورد در سال 2018 است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر