استمفورد زن به اتهام حمله

استمفورد — پلیس گفت که دو روز قبل از یک زن جوان مشکل را تهدید به قطع نوزاد از یک همکار او رفت و به یک آپارتمان با یک بطری بنزین و ضرب و شتم یک زن است.

روز چهارشنبه سوار بر اسب Bue, 26, از رله محل منتقل شد از نیویورک موسسه تادیبی برای زنان در Niantic آورده و به استمفورد که در آن او با متهم درجه دوم اقدام به حمله و دستور داده شد برگزار اضافی $50,000 دادگاه-ظاهر اوراق قرضه.

به گفته او دو صفحه دستگیری استشهاد یک زن 31 ساله ورنون محل بود بیدار در وسط صبح زود از نوامبر. 18 با بوی بنزین است. هنگامی که زن رفت طبقه پایین برای دیدن آنچه که قرار بود او شنیده ام یک دست کشیدن بر روی درب.

هنگامی که او در را باز کرد او سوار بر اسب بوا, 26 در طرف دیگر و بوا درخواست او را برای آمدن به خارج. این زن به پلیس گفت که او تا به حال گرفته شده بوا در به خانه او حدود یک سال پیش از آن حدود پنج روز بود اما به نوبه خود او را از زمانی که او شروع به برگزاری نمایشگاه نشانه هایی از مسائل روان استشهاد گفت.

بوا زن خواسته می آیند و صحبت کردن با او و او گفت: بوا به داخل می آیند. اما زمانی که او بوا به طور غیر منتظره منفجر برخی از پودر به چشم او زده و او را در سر با مشت بسته او گفته پلیس. هنگامی که زن برداشت بوا هر دو سقوط در زمین در راهرو.

که در آن نقطه بوا برداشت یک قطب فلزی که apaqartment نشین نگه داشته و به دلایل امنیتی درست در خارج از درب جلو و بوا زده و زن در سمت راست از او صدری استشهاد گفت. زمانی که بوا سعی در نگاهی دیگر نوسان با قطب در صورت این زن قربانی قادر به گرفتن قطب برش و دست او را در روند استشهاد گفت. بوا سپس فرار کردن.

اما زمانی که زن شروع به دنبال در اطراف او در بر داشت یک Heineken بطری آبجو است که بوی آن را دوست دارم تا به حال بنزین در آن بود که بعد از تایید توسط پلیس. قربانی پلیس گفت که اگر چه او نمی بینم بوا برگزاری بطری, او فکر بوا در تلاش بود به سوزاندن خانه اش پایین.

سه روز بعد در نوامبر. 21, بوا دستگیر شد در بوستون بازار در بالا ریج جاده که در آن او کار به عنوان یک پیشخدمت زن. ظاهرا بوا عصبانی شد بیش از برخی از کار ناخواسته مشاوره و اتهام تهدید یک همکار با گفتن زن او می خواست برای کاهش کودک را از معده به پلیس گفت: در آن زمان.

قبل از حمله بوا باردار co-worker دریافت دو تلفن شکایت از مشتریان در مورد بوا و او کشیده و او را کنار بگذارند به توضیح دهید که چگونه چیزهایی که قرار است به کار در رستوران, Sgt. مایکل Franzetti گفت.

کارمند نام مدیر او گفت که او را به رفتن به دفتر پشت خود ایمنی است. به عنوان زن باردار راه رفتن دور دیگری بوستون بازار کارمند پا بین او و بوا تلاش برای deescalate این وضعیت است. بوا اما برداشت یک جفت قیچی و سعی کردم به نوسان بیش از دیگر همکار در تلاش برای چاقو زدن به زن باردار Franzetti گفت. او متهم شده بود با رفتار آشوبگرانه درجه دوم تهدید و حمل یک سلاح خطرناک شده است و زندانی قادر به ارسال a $50,000 دادگاه – ظاهر اوراق قرضه.

در طول تنظیم چهارشنبه او اختصاص داده بود یک مدافع و در این مورد دستور داده شد برای تبدیل شدن به بخشی از جریان صلاحیت ارزیابی برای تعیین اینکه آیا او می تواند درک اتهامات عنوان شده علیه او و شرکت در دفاع.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>