استمفورد زن به اتهام سرقت P. F. چانگ چک

استمفورد — یک استمفورد زن متهم شده بود در هفته گذشته با سرقت هفت چک از P. F. chang’s رستوران در استمفورد مرکز شهر و بازار و تجاری آنها را برای بیش از $9,000, پلیس گفت:.

Chyna Blaire, 21, از غرب خیابان وسیع بود به اتهام سوم-درجه larceny توطئه برای ارتکاب larceny و هفت فقره جعل. او منتشر شد پس از ارسال $25,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

به گفته او چهار-صفحه دستگیری استشهاد توسط محقق Sean کولین یک مدیر برای پیتر چانگ رستوران به نام پلیس در مارس 2019 به گزارش که 30 رستوران چک دزدیده شده در مارس 11 که یک زن به نام Chyna Blaire در حال حاضر نقد یکی از چک. مدیر توضیح داد که بلر بود نه یک کارمند رستوران, پلیس گفت:.

کارمند این رستوران گفت: در همان روز چک رفت از دست رفته است که بلر به حال راه می رفت به رستوران و پرسید: این زن جوان به دنبال در رستوران برای تلفن او را که او تا به حال نابجا استشهاد گفت. در حالی که زن جوان رفت و به دنبال تلفن بلر همچنان در نزدیکی میزبان ایستگاه که در آن یک کلید به قفل کابینه حاوی چک نگه داشته بود.

پلیس مشخص شد که هفت تن از سرقت چک شده بود نقد در رجینا بررسی تجاری شرکت بین مارس 11 و 13 مارس در مجموع $9,702 این استشهاد گفت. کارکنان در رجینا گفت: چک شد نقد توسط بلر استشهاد گفت.

بلر که دو larceny مورد انتظار در استمفورد دادگاه نمی خواهد تماس بازگشت از کولین در حالی که تحقیق در این مورد استشهاد گفت. در تفهیم اتهام در استمفورد دادگاه روز چهارشنبه او التماس کرد گناه نیست به اتهامات عنوان شده علیه.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر