استمفورد زن به تازگی از ایتالیا بازگشت و تست مثبت برای coronavirus

استمفورد — یک استمفورد که در بازگشت از مسافرت های بین المللی دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و درمان در استمفورد بیمارستان.

مقامات شهرستان گفت: کاری که در 60s در بازگشت از ایتالیا شنبه و پیشگیرانه جدا شده در استمفورد بیمارستان. این عفونت نمی شد قرارداد در ایالات متحده و اولین مورد گزارش شده از coronavirus میان استمفورد ساکنان.

“ما پیش بینی این رویداد برای دو ماه گذشته. ما بودند — و هستند — آماده به مراقبت از بیماران در یک محیط امن و موثر شیوه ای گفت:” دکتر مایکل پری استمفورد بهداشت ارشد بیماری های عفونی است.

زن وارد John F. Kennedy International Airport در نیویورک روز سه شنبه با ارائه علائم COVID-19 شهرستان خبر داد. خانواده برداشت فرد از فرودگاه و رعایت تمام اقدامات احتیاطی توصیه شده برای افرادی که به تازگی از سفر از مناطق با سطح بالایی از COVID-19 گزارش از جمله استان ووهان در چین, ایتالیا, ایران, و, کره جنوبی. او بلافاصله ارائه یک ماسک و دستکش و سفر با وسیله نقلیه خصوصی برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض بالقوه به دیگران است.

“من این را تحسین این ساکنان به صورت زیر توصیه می شود اقدامات پیشگیرانه در این حادثه گفت:” شهردار دیوید مارتین. “این اقدامات به نوع تغییرات کوچک ما می تواند در عادات ما برای کاهش قرار گرفتن در معرض خطر در استمفورد جامعه.”

به محض ورود در استمفورد, بیمارستان, پزشکی, کارگران استفاده مناسب از تجهیزات حفاظت فردی و رعایت تمام اقدامات توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, شهرستان, مقامات گفت. زن قرار داده شده است در انزوا در استمفورد بیمارستان باقی خواهد ماند و در انزوا تا زمانی که تلقی به خوبی توسط متخصصان پزشکی.

در این زمان ایالت کانکتیکات وزارت بهداشت و استمفورد وزارت بهداشت نیست و به اعتقاد او و یا خانواده خود را در معرض هر گونه استمفورد ساکنان به ویروس; اما خانواده او قرار داده شده در داوطلبانه قرنطینه در خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی.

همچنین در روز پنج شنبه گرینویچ بیمارستان اعلام کرد که یک بیمار برای مراقبت در اورژانس تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. زن جوان در 20s خود را که در نیویورک زندگی می کند اما دیده شد و به صورت سرپایی در گرینویچ بیمارستان. او دوره نقاهت در خانه دفتر والی گفت.

رژیم صهیونیستی. ند لمانت دفتر گفت: دولت آزمایشگاهی آزمایش قرار گرفته است و در مجموع 95 نفر; شش نفر از این افراد آزمایش مثبت و 89 آزمایش منفی است.

ششمین مورد از یک کودک زندگی می کند که در استراتفورد و در حال حاضر در صفحه اصلی بهبود. که کودک در معرض شده بود به یکی دیگر از شناخته شده مورد مثبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>