استمفورد زن به دنبال جنون دفاع با چاقو به پسر او

استمفورد — شهر زن روانی که او با چاقو پسرش در معده در سال 2017, یک روانپزشک پزشکی قانونی شهادت در طول نیمکت دادگاه در روز سه شنبه.

بسته شدن بحث شد و قرار شد در استمفورد دادگاه دوشنبه, ولی در ادامه به 19 مارس ،

یک قاضی خواهد شد و سپس تصمیم بگیرید که آیا Jolanta Sokolowski, 51 است نه گناه از حمله به دلیل جنون.

شهادت در روز سه شنبه به پایان رسید با استمفورد قانونی روانپزشک حسن Minhas گفتن قاضی ریچارد mark morin که مادر سه روانی در زمان بی دلیل حمله.

با توجه به 16 صفحه گزارش Minhas ارسال Sokolowski بود مصرف داروهای خود را در زمان حمله.

“در آن زمان از جرم او به طور فعال توهم بود توهم که فرزندان او بودند که مورد تعرض و بنابراین تنها راه برای او برای کمک به پسر او بود به او حمله خودش” Minhas گفت: در گزارش خود.قانون mark morin نیاز به تصمیم می گیرید که آیا Sokolowski فاقد ظرفیت برای درک wrongfulness از او رفتار یا قادر به کنترل رفتار او به درون الزامات قانون.

اگر گناهکار Sokolowski می تواند 30 سال در زندان برای تلاش درجه اول حمله, حمله درجه دوم و حمل یک سلاح خطرناک است.

اگر نه دلیل جنون گناه او می تواند فرستاده شده به یک بیمارستان از جمله امنیت بالا Whiting قانونی تقسیم کانکتیکات دره بیمارستان. او می تواند نگه داشته شود وجود دارد بیش از حداکثر مجازات زندان اگر او تلقی می شود یک خطر برای خود و دیگران است.

Sokolowski یک زن است در $25,000 دادگاه-ظاهر پیوند و زندگی در خانه.

دادستان و وکلای مدافع به توافق برسند که Sokolowski چاقو پسرش — در مسئله ذهنی وضعیت.

قبل از آمدن به نتیجه Minhas گفت: او در مصاحبه Sokolowski در آوریل و سپتامبر صحبت کرد و به اعضای خانواده و pored بیش از او سوابق پزشکی و گزارش پلیس از حادثه است.

او شهادت داد که Sokolowski تا به حال یک تاریخ گسترده ای از اختلالات روانی قدمت آن به سال 2009. او قبلا مبتلا به روان پریشی افسردگی و شیدایی شده است و تجویز انواع داروهای ضد افسردگی, خلق و خوی, تثبیت کننده و ضد روان پریشی داروها.

Minhas گفت Sokolowski بود مصرف داروهای خود را در زمان حمله. او همچنین گفت: در اینجا این است که هیچ شواهد Sokolowski شد و تفریحی مواد مخدر در زمان او هیچ سابقه ای در الکل یا سوء مصرف مواد, او گفت:.

Minhas همچنین شهادت داد که زمانی که او به صحبت Sokolowski او در آینده در مورد این حادثه و به نظر می رسد معتبر.

تحت بازجویی توسط دستیار ارشد دولت وکیل مورین Ornousky و Sokolowski وکیل مسیحی Bujdud, Minhas گفت Sokolowski دارای اختلال اسکيزوافکتيو دو قطبی نوع.

به عنوان یک نتیجه حمله شد و در نتیجه او را بی نظم و توهم تفکر و او فاقد ظرفیت برای درک wrongfulness از اقدامات Minhas گفت.

همچنین در روز سه شنبه Sokolowski پسر پیتر در حال حاضر 20 شهادت داد که مادر او بازیگری را در راه های عجیب و غریب قبل از او با چاقو به او. در زمان او تا به حال او را به حرکت جعبه و سپس قرار دادن آنها را به جایی که آنها قبل از, او گفت:.

او همچنین گفت مادرش برش تصاویر از مجلات آنها را آویزان بر روی دیوار و فریاد زد ،

در شب Aug. 27, 2017, پیتر Sokolowski گفت: او در حال بازی بازی های ویدئویی در اتاق خواب خود در طبقه دوم از خود نورث ستمفرد صفحه اصلی زمانی که مادر او در آمد و از او خواست برای کمک جعبه در اتاق زیر شیروانی. قبلا در این روز گفت: مادر او را به حال نمایش داده شده هیچ تمایلات خشونت آمیز و هیچ چیز غیر معمول به نظر می رسید.

در اتاق زیر شیروانی کرد و جعبه و اگرچه به نظر می رسید به هیچ هدف برای او درخواست آنها عادی است. او سپس پرسید که برای یک آغوش. هنگامی که او رفت و او را در آغوش بگیرید و او گفت که او بلافاصله احساس درد در سمت چپ شکم است.

زمانی که او به عقب کشیده او را دیدم که دو تا از انگشتان خود را قطع شده بود باز او شهادت دادند.

“او از من خواست برای در آغوش گرفتن به طوری که زمانی که من با چاقو. پس از من رفت و به او برای در آغوش گرفتن من متوجه شدم چیزی اتفاق افتاده است,” او گفت: در غرفه شنبه.

تحت بازجویی های Ornoousky Sokolowski گفت: چاقو زخم تا به حال به طور کامل شفا در دو و نیم سال از آنجا که انگشتان خود را خوب هستند.

پس از شنیدن از دیگری شاهد که در توصیف این سلاح به عنوان یک چاقوی آشپزخانه با 7.5 اینچ تیغه هر دو طرف استراحت بدون تماس Jolanta Sokolowski به ایستاده.

ما نمی نامگذاری شاهد ؟

بسته شدن استدلال در ابتدا برنامه ریزی شده برای روز شنبه شده اند ادامه داد: به مارس 19.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر