استمفورد ارشد امور مالی پله پایین

استمفورد — مایکل هندلر عضو شهردار دیوید مارتین کابینه و معمار از طرح بحث برانگیز برای بازسازی پنج مدرسه عمومی ساختمان با تبدیل آنها به یک خصوصی توسعه از سمت خود استعفا داد.

مارتین دفتر با صدور یک اطلاعیه مطبوعاتی روز سه شنبه گفت: کنترل, که, مدیر دفتر مدیریت و سر استمفورد مدیریت دارایی گروه نظارت بر تعمیر مدرسه و برنامه های بازسازی بازنشسته خواهد شد در روز جمعه.

با توجه به بیانیه مارتین تعیین یک مدیر موقت ، شهردار نامزدها تحت بررسی و اجرایی شرکت جستجو استفاده می شود برای شناسایی دائمی مدیر آن می گوید.

“مایک انجام داده است یک کار فوق العاده مدیریت مالی شهر ، او اخلاق کاری قوی و شور و شوق از دست رفته خواهد شد. من برای او آرزوی بهترین” مارتین در بیانیه ای گفت:.

هندلر گفته مارتین از برنامه های خود را به ترک دولت در شهرستان که در آن او به مدت هشت سال در پایان ماه فوریه در این بیانیه می گوید.

هندلر اول منصوب شد شهردار سابق مایکل پاویا, جمهوریخواه در سال 2012. مارتین یک دموکرات تمدید هندلر در سال 2013.

“من نمی توانم بیان چگونه افتخار من است که ما انجام بیش از هشت سال گذشته” Handler در بیانیه ای گفت:. “من واقعا سپاسگزار برای شهردار مارتین برای فرصت و مطمئن هستم که این شهر در یک موقعیت فوق العاده. من مطمئنا دست کاری فوق العاده در کنار مردم و دانستن است که ما تلاش جمعی واقعا تفاوت ایجاد کنیم.”

مارتین گفت: در بیانیه ای که هندلر کمک به بهبود کلی سلامت مالی شهر و چراغ های مالی و عملیاتی و زیست محیطی چرخش آب کنترل آلودگی اقتدار و خصوصی معامله به اطمینان حاصل شود که اسمیت خانه خانه سالمندان, یک بار متعلق به شهرداری نیست ، کنترل همچنین به مذاکره دشوار قرارداد کار شد و یک رهبر در ترکیب شهر و هیئت مدیره آموزش و پرورش در تلاش برای بهبود ساختمان مدرسه, شهردار گفت.

“شهر قدردانی مایک تلاش ها و دستاوردهای, و همه ما برای او آرزوی خوبی در هر آنچه که در آینده نگه می دارد” مارتین در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>