استمفورد را coronavirus موارد بیش از دو برابر و پس از آزمون در آمده

استمفورد — در یک روز تعداد موارد مثبت COVID-19 در استمفورد بیش از دو برابر سهشنبه, اما متخصصان بهداشت گفت: توسعه چشمگیر بود و نه لزوما نشانه ای از یک برک آوت.

“اساسا سنبله است که ما شاهد یک نتیجه از داشتن دریافت حجم زیادی از نتایج آزمایش را همه در یک بار گفت:” اندی Jodko سخنگوی استمفورد سلامت.

هنوز هم به تازگی منتشر شده است آمار و ارقام نشان می دهد استمفورد با 401 آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 بیشتر در دولت است. در روز دوشنبه همان گزارش روزانه نشان داد که در استمفورد تا به حال 157 موارد قرار می گیرد که از آن لحظه ای پشت دنبوری و Norwalk.

در پیش بینی از تعداد موارد رشد استمفورد بیمارستان خواسته است هر کسی که می تواند به کمک تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE در Tully, مرکز بهداشت, از دوشنبه تا جمعه از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر

در روز سه شنبه گزارش نشان داد 557 بیشتر موارد از coronavirus در سراسر کشور بودند از گزارش روز دوشنبه. تعداد کل مرگ و میر مربوط به بیماری شروع به پریدن کرد از 36 به به 69 به عنوان دولت گزارش 16 کشته و اضافی 17 از دو هفته گذشته که گزارش نشده. از این موارد 41 شدند افراد 80 ساله یا مسن تر.

در مجموع 608 نفر در بیمارستان بستری هستند و برای این ویروس در کانکتیکات افزایش 91 از دوشنبه. از کسانی که در بیمارستان بستری بیماران 275 در Fairfield County است.

در پاسخ به همه گیر رژیم صهیونیستی. ند لمانت قبلا یک فرمان اجرایی را امضا کارگردانی ساکنان کانکتیکات به ماندن در خانه به عنوان یک راه برای مبارزه با گسترش بیماری تنفسی فوقانی و برای جلوگیری از هر گونه اجتماعی یا تفریحی تجمع بیش از پنج نفر است.

استمفورد مدارس و تمام مدارس در سراسر کشور تعطیل هستند تا آوریل 20 در اولین هر چند لمانت گفته آنها می تواند بسته باقی می ماند و تا پایان سال تحصیلی.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im