استمفورد را Latham پارک اردوگاه حفاری در

استمفورد — در چهارمین روز اشغال Latham, پارک, یک گروه از تظاهرکنندگان روز سه شنبه گفت: آنها به هیچ وجه قصد اعتصاب چادر و خروج به ویژه پس از آنچه آنها به عنوان یک بی فایده نشست با شهردار دیوید مارتین و رئیس ستاد مایکل پولارد شنبه شب.

پس از اعتراض سازمان ملاقات با مقامات شهر آنها ابراز شک و تردید است که استمفورد رهبران خواهد پایبندی به بسیاری از خواسته های خود را برای تغییر در این شهرستان است.

“من فکر می کنم آنها می خواهند به ما گفت:” ایزابلا Mulas, شرکت برگزار کننده این اعتراض. “من فکر نمی کنم ما به طور کامل به آنها رسیده است. و من فکر نمی کنم آنها به طور کامل گوش دادن به ما. بنابراین ما در اینجا و در ادامه به انجام این کار تا آن زمان بود.”

Mulas و دیگر جوان سازمان در ابتدا تاسیس Latham پارک گاه در بعد از ظهر شنبه پس از یک اعتراض است که خواستار پاسخ های اضافی به مرگ استیون مانع 23 ساله به استمفورد مردی که در بازداشت پلیس در ماه اکتبر.

پارک معترضان خواستار حذف بودجه از استمفورد اداره پلیس برای “demilitarization” از اداره پلیس برای شفافیت بیشتر در مورد داخلی تحقیقات پلیس و روان بهداشت و درمان اصلاحات در استمفورد بیمارستان.

اگر چه پنج شنبه شب در دیدار با مارتین بود تنها به آخرین برنامه ریزی شده برای 15 دقیقه یک سازمان گفت: جمع آوری به طول انجامید بیش از یک ساعت و ارز بیشتر بود استدلالی.

“آن را نفرت انگیز” Mulas گفت. “از لحظه ای که ما راه می رفت در او (شهردار) شد خصمانه و تهاجمی و بی احترامی. شما فقط می تواند بگوید ما استقبال وجود دارد.”

اما Pollard گفت که او احساس نمی کند در این جلسه خصمانه است. وجود دارد یک بحث در مذاکرات چهار خواسته های اصلی گفت و مکالمه با اغلب نوسان کردن به مناطق نامربوط به معترضان, اهداف, او گفت:.

“بسیاری از (مطالبات) در حال حاضر به مراقبت گرفته می شده و یا در حال مراقبت از (و) … وجود دارد برخی که واقعا در این حوزه این شهرستان در همه” پولارد گفت.

او گفت: جنبه های ارتباطی بین شهرستان رهبران و معترضان مهم است و گفت: مسئولان شهرستان ادامه خواهد داد به “واقعا” و “صادقانه” گوش دادن به معترضان و نگرانی است.

دستیار رئیس پلیس تام Wuennemann توافق کردند که برخی از معترضان خواسته قابل اجرا نیست به این شهرستان است.

“وجود دارد هیچ قانون در برابر گریز, بنابراین من نمی دانم که چگونه به پاسخ به آن گفت:” در مورد تظاهر کنندگان ” فراخوان به لغو گریز ،

و تا آنجا که درخواست برای حذف بودجه از پلیس و سرمایه گذاری مجدد پول به جامعه برنامه های او گفت: “که اداره پلیس تصمیم.”

“آنها به نام ما و آنها می خواستند برای حفاظت از خود (شنبه) مه به صورت رایگان و در عین حال آنها می خواهند پال خواستار قطع بودجه دولت ما” Wuennemann گفت. “من پیدا کردن که کمی جالب به ویژه هنگامی که شما شروع به صحبت کردن در مورد (درخواست) آموزش بیشتر برای پلیس.”

عمده درخواست از معترضان شامل خروج فوری از فدرال 1033 برنامه که اهدا مازاد نظامی دنده به ادارات پلیس در سراسر کشور. تظاهرکنندگان خواستار از اداره پلیس به حذف تمام وسایل نقلیه زره پوش.

از نه سال پیش استمفورد اداره پلیس را خرید “armored personnel carrier” و ماموران با استفاده از آن به عنوان یک نجات خودرو Wuennemann گفت.

“است که پس از حمل شده است که به دولت فدرال,” او اضافه شده است. “بنابراین ما خریداری کنید و هر چیزی را از طریق 1033 برنامه در بیش از نه سال.”

این بخش خود یک BearCat وسیله نقلیه زره پوش خود را برای ویژه تیم پاسخ گفت. آن را مورد نیاز است برای محافظت از جامعه در مورد انواع خاصی از شرایط اضطراری گفت: ارائه لاس وگاس کنسرت تیراندازی در سال 2017 به عنوان مثال.

اگر مردم در چنین حادثه “تنها راه برای رسیدن به آنها با یک وسیله نقلیه مانند این که” Wuennemann گفت.

او گفت: او می دانست که چرا معترضان اشغال پارک و گفت: حوادث مانند مرگ جورج فلوید در نظر گرفته نشده و پلیس فرانسه آنها “نفرت انگیز” او گفت:.

اما وجود واقعی ماموران با نیت خوب در استمفورد اداره پلیس و در سراسر کشور اعلام کرد. او پرسید: به رنگ تمام افسران با استفاده از همان قلم مو.

“آن را مانند نقاشی هر نوع گروه نژادی با همان برس,” او گفت:. “هیچ کس دوست دارد که.”

او توافق با معترضان در تماس برای سلامت روان تر اصلاحات. او گفت: استمفورد افسران پاسخ به پنج یا شش سلامت روان تماس در هر روز که در آن آنها اغلب در برخورد با مردم رفتار خشونت.

در پاسخ به اعتراض ها تماس که بیمارستان اصلاح آن در بهداشت روان بخش استمفورد مقامات بهداشتی در اوایل این هفته گفت: “به عنوان یک بهداشت و درمان موسسه ما تحت بازرسی منظم و ارزیابی توسط بسیاری از سازمان های نظارتی و ما همچنان در ایستاده خوب با همه این سازمان ها. … (ما) مشغول گفت و گو مستمر با دیگر ارائه دهندگان و اعضای جامعه به اطمینان حاصل شود که در مجموع ما در جلسه بهداشت و درمان با نیازهای جامعه ما است.”

جامعه در پاسخ به اردوگاه تقسیم شده است, سازمان گفت. صدای بوق ماشین در حمایت از, اعتراض, به عنوان مثال در حالی که در نزدیکی صاحبان کسب و کار را تهدید به نابود کردن اردوگاه ادعا بوق و جمع آوری رانندگی بسیار دور از پایه مشتری خود را.

یکی از حامیان دولت است Rep. David Michel D-146.

میشل گفت که او از صمیم قلب پشتیبانی از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش که آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال است که او را کمک به حمایت از این اردوگاه برای کمک به صاف روند مذاکره با شهر.

میشل گفت: او به عنوان یک “پل” میان معترضان و رهبران شهر برای ترویج عادلانه و محترمانه گفتگو بنابراین برنامه های پیشرفت و معترضان نیست تبعیض. او گفت که او به آرامی تدریجی دخالت خود را به عنوان معترضان فرم ارتباط با شهر مقامات.

میشل نشده دریافت هر گونه شکایت در مورد اردوگاه او گفت: اما پلیس گفت: اعضای جامعه هستند و درخواست زمانی که آنها در حال رفتن برای پایان دادن به گاه.

Wuennemann گفت: معترضان نیاز به یک مجوز برای اردوگاه, اما آنها نمی در حال حاضر یکی.

گروه های محلی خریداری کرده اند اجازه این هفته برای استفاده از این پارک برای رویدادهای مختلف شده اند و قادر به دسترسی به آن, او گفت:.

روز دوشنبه یوگا در پارک رویداد برنامه ریزی شده بود و این گروه مسئول تا به حال به لغو آن Wuennemann گفت.

“من می دانم که این پایان جهان است اما نکته این است که آنها به دنبال مناسب روند,” او گفت:.

معترضان می گویند که آنها درگیر در تظاهرات نه یک فعالیت است که در قانون اساسی خود حقوق حفاظت شده وجود دارد.

تظاهرکنندگان وعده داده اند به باقی می ماند در پارک تا چند تا از خواسته های خود را برآورده.

اما معلوم نیست که آیا مسئولان شهرستان احساس هر گونه پیشرفت بیشتر را می توان ساخته شده است.

[email protected] @TATIANADFLOWERS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de