استمفورد را مونتانا Semmel می رود از اول بهار آموزش با یانکی ها به کروناویروس مستند

مونتانا Semmel زندگی یکی از رویاهای خود را.

پس از یک زمستان صرف به بهترین شکل زندگی خود را به استمفورد بومی و وستهیلل فارغ التحصیل پیوست نیویورک یانکیز برای اولین بهار, آموزش حرفه ای بازیکن بیس بال.

چه آغاز شده و با او راه رفتن به یانکی تسهیلات در تمپا در ماه فوریه با امید به پایان رسید با او در 14 روز قرنطینه در یک هتل رو به آینده.

در حال حاضر Semmel در استمفورد جداسازی با خانواده اش در تلاش برای ماندن در شکل و انتظار را مانند هر کس دیگری.

“سخت ترین بخشی است که با داشتن یک محل به” Semmel گفت. “من شده اند با پرتاب برادر من و انجام تمرینات در خانه من اما کسانی هستند بسیار محدود است. (یانکی ها) به من پرتاب برنامه و قدرت و مطبوع مربی است ما ارسال تمرینات اما من لازم نیست که تمام تجهیزات در خانه من است.”

6-پا-4, 18 سال, پیر قدرت پارچ با اواسط-90s fastball و ویرانگر موبایل و کامپیوتر پیش نویس شد از وستهیلل توسط یانکی ها با انتخاب خود را در 36th دور 2019 لیگ اصلی بیس بال تازه کار, پیش نویس است.

Semmel امضا شده با یانکی ها در ماه ژوئیه گذشته ظاهر می شود در شش بازی با یانکی ها’ سواحل خلیج فارس لیگ های وابسته.

در طول پاییز و زمستان Semmel شد آموزش تقریبا هر روز در Overdrive در بابی ولنتاین آکادمی ورزشی در ستمفرد.

این بهار در اردوگاه آموزش Semmel در حال صرف وقت خود را در کار خود تبادل مکانیک و فقط در مورد شروع به پرتاب اغل گاو یا حشم جلسات هنگامی که خبر آمد که همه بیس بال فصل می شد به حالت تعلیق درآمد.

“این اولین بهار آموزش و آماده بودم تا پس از آن” Semmel گفت. “از آنجا که من خیلی جوان آنها می خواستند من را به تمرکز بر من مکانیک به جای پرتاب در اغل گاو یا حشم و یا در هر بازی است. من برنامه ریزی شده بود به پرتاب اولین اغل گاو یا حشم چند روز بعد از ما رو تعطیل کردن.”

Semmel خواهد ماند در تمپا برای تمدید بهار آموزش قبل از رفتن به یک تیم فصل یا در استاتن آیلند یا Pulaski, VA.

با عدم قطعیت در هوا به عنوان coronavirus شروع به گسترش در ایالات متحده Semmel بخشی از یک کنفرانس تلفنی گفتن که بازیکنان یک یانکی’ minor league بازیکن و باشگاه وانجمن همراه بود قرارداد این ویروس.

که به معنای Semmel و هم تیمی های خود بود به قرنطینه در تمپا هتل برای 14 روز قبل از آنها می تواند پاک را ترک کنند.

آنجا بود به او آموخته که در این فصل بود که به حالت تعلیق درآمد.

Semmel اتاق خواب با دو بازیکن دیگر در هتل و هیچ کس در قرنطینه نشان داد هیچ نشانه اجازه می دهد آنها را به ترک پس از 14 روز بود.

“ما هیچ ایده زمانی که ما در حال رفتن به عقب” Semmel گفت. “من می دانم که هر کس در حال انجام همان چیزی که در حال حاضر و هر کس می خواهد به عقب بر گردیم. در حال حاضر من و خانواده ام سالم هستند و همه من می توانید انجام دهید این است که صبر کنید. من خیلی بی حوصله بودن در خانه ،

Semmel داستان مشابه است که از هزاران نفر از بازیکنان بیس بال در حال حاضر.

به جای اینکه در زمین جایی که آنها تعلق آنها مانند هر کس دیگری.

انتظار برای بیس بال.

Sericson

@stamfordadvocate.com; @EricsonSports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im