استمفورد را ترینیتی کاتولیک دبیرستان به

استمفورد — تثلیث کاتولیک دبیرستان خواهد شد و نمی خواهد قبول شود دانش آموزان برای 2020-21 سال تحصیلی به عنوان ثبت نام و کسری بودجه نگرانی.

مدرسه خصوصی که برای اولین بار استقبال دانش آموزان در سال 1958 مواجه شده است و رو به کاهش ثبت نام در سال های اخیر و رشد کسری به عنوان شهریه قادر به پوشش هزینه های عملیاتی از مدرسه.

در چهار شنبه شب هیئت مدیره این مدرسه رای به شاتر موسسه آموزشی برای سال تحصیلی آینده. که تصمیم تصویب شد پنج شنبه.

در اوایل این ماه مدرسه مقامات کلمه ای که تنها 19 سال اول دانش آموزان باید متعهد به مدرسه برای 2020-21 مدرسه سال خوبی در زیر مدرسه انتظارات.

پیش بینی شده ثبت نام برای سال آینده بین 100 تا 110 دانش آموزان با توجه به بیانیه ای از مدرسه. ثبت نام برای 2018-19 سال تحصیلی بود و 295 دانش آموزان اما این تعداد همچنان به کاهش است.

اسقف Frank J. Caggiano ساخته شده از اعلام بسته شدن به تثلیث کاتولیک دبیرستان جامعه در روز پنج شنبه.

“من این کار را از یک حس عمیق از شخصی غم و اندوه و ناامیدی دانستن آنچه کاتولیک تثلیث به معنای در زندگی بسیاری از فارغ التحصیلان و آنچه در آن به معنی در حال حاضر به دانش آموزانی که در حال حاضر در حال ثبت نام” Caggiano در بیانیه ای گفت:.

نگرانی این است که با فارغ التحصیلی کلاس حدود 80 دانش آموزان ترک تحصیلی از سال اول کلاس فقط 19 دانش آموزان تا کنون قادر خواهد بود به را تشکیل می دهند برای از دست دادن.

به این دلیل که مدرسه ندارد قابلیت شیب به این شهر مالیات آن بستگی به شهریه از والدین به همین دلیل است که ثبت نام میباشد. سالانه شهریه در تثلیث است $15,200.

برایان والاس مدیر ارتباطات برای اسقف نشین از بریجپورت گفت: این مدرسه خواهد بود پیش بینی شده برای اجرای 2.3 میلیون دالر کسری بودجه در سال آینده با پایین ثبت نام.

در گذشته اسقف نشین تا به حال به را انتخاب کنید تا هزینه عملیات.

در سال گذشته این مدرسه در معرض خطر بود از بسته شدن به دلیل یک “هشدار دهنده” ثبت نام قطره اما فشار برای افزایش ثبت نام نگه موسسه شناور.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>