استمفورد — سیزده اعضای نام برده شده به کمیته راهبری برای JM رایت ویژگی های دبیرستان آینده مجوز رسمی با توجه به آزادی.

این کمیته به طور مستقیم با مدرسه تلاش در طول آن خود مطالعه و تأیید توسط کمیسیون در مدارس انگلستان, انجمن مدارس و کالج ها با توجه به اصل فیلیس بارتولی.

کمیته راهبری خواهد بود co-ریاست معلم انگلیسی مردیت Homza و سر گروه دیوید Awwad با توجه به انتشار. دیگر اعضای این کمیته عبارتند از: فیلیپ Bodey رابرت Kucharski برایان Colantonio شاون Dugay, Madrine Clennon-Straker کارن هریس, Leslie Schleipman کیمبرلی Anglace تیموتی Larson, گرگ و کریستینا Pavlat.

NEASC عضویت مستلزم آن است که یک مدرسه تحت مطالعه و رسمی بررسی حداقل یک بار در هر 10 سال. کمیته راهبری مسئولیت ها را شامل هماهنگی برنامه های از حوادث مدرسه را خود مطالعه و جمع آوری گزارش های فرعی و ایجاد مقدمات لازم برای ارزیابی کمیته دیدار با توجه به انتشار.

“خود-مطالعه شامل تکمیل یک ارزیابی جامع از آموزش و یادگیری و حمایت از آموزش و یادگیری” با توجه به انتشار. “تمرکز اعتباربخشی دیدار خواهد بود به تعیین میزان که ما برنامه ها و خدمات انجام مدرسه در ارزش ها و اعتقادات در مورد یادگیری دانش آموز و چین با این کمیته در مدارس متوسطه استانداردهای اعتباربخشی.”

این اولیه NEASC اعتبار برای JM رایت ویژگی های مدرسه بالا است. این کمیته در مدارس متوسطه بازدید از تیم انتظار می رود برای انجام اعتباربخشی دیدار بین Oct. 19 Oct. 23.

نیوانگلند انجمن مدارس و کالج ها است که داوطلبانه به عضویت سازمان از بیش از 2000 عمومی, مدارس و دانشگاه, مدارس مستقل و حرفه ای, فنی و حرفه ای و موسسات. از این حدود 630 مدارس معتبر شده از طریق انجمن کمیسیون در مدارس دولتی. این کمیته با این نسخهها کار با موسسات فرد برای بهبود کیفیت آموزش و پرورش در تمام سطوح از طریق یک فرایند مداوم ارزیابی و اعتباربخشی با توجه به انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im