استمفورد را Yap به رقابت در دختران کشتی کج جدید Englands

استمفورد — دختران کشتی کج در سطح دبیرستان است که یک ایده جدید در ایالت کانکتیکات است.

بهره رشد کرده است به نقطه ای که در آن وجود دارد افتتاحیه دختران دولت باز کشتی دعوتی برگزار شد شنبه گذشته به عنوان بخشی از دولت باز, کشتی, قهرمانی در Floyd کوچک ورزشی مرکز در Hillhouse دبیرستان.

در میان قهرمانان تاج روز شنبه گذشته بود استمفورد دانشجوی سال اول سامانتا Yap که برنده در 106 پوند بدست آورد.

صدای تند و تیز دوخته اولین سه مخالفان از گرانبی یادبود Ludlowe و سامر. در فینال Yap decisioned آنا Vladimiskaya از مک ماهون 6-2 برای عنوان.

“من بسیار خوشحال هستم به عنوان یک قهرمان در اولین سال از سلطه دولت باز دعوتی. این یک نشانه بزرگ است که ورزش دختران کشتی در حال رشد است” Yap گفت. “هر زمان که من از دست رفته به یک پسر در طول فصل به طور منظم من اول فکر کردم” این خواهد شد کمک به آماده شدن من برای دولت باز است.'”

در حال تاج گذاری قهرمان بدان معنی است که صدای تند و تیز دعوت شده و شرکت خواهد کرد روز شنبه در یک, دختران کشتی کج دعوتی در لندن جدید شامل دختر دبیرستانی کشتی گیران از سراسر انگلستان است.

صدای تند و تیز شروع کشتی در مدرسه در دولان در ستمفرد و همچنین با استمفورد Junior, کشتی برنامه. او قرار داده شده چهارم هنگامی که او در کلاس هشتم در مدرسه دولتی باز کشتی قهرمانی.

“من MMA (mixed martial arts) و Jiu Jitsu در سنین پایین. اما من احساس می کنم یک نقطه که در آن من نبود پیشرفت دیگر” Yap گفت. “بنابراین من به کشتی است. من احساس می کردم بهتر شدن در این ورزش هر روز.”

صدای تند و تیز شده است خوش شانس به یک حامی در Jaime Camacho. او شروع مربیگری Yap در استمفورد Junior, کشتی و همچنین در دولان مدرسه.

کاماچو و صدای تند و تیز باقی می ماند مربی و ورزشکار در حال حاضر در استمفورد دبیرستان.

“دور از رقابت های ورزشی سامانتا خیلی شیرین است و کمی خجالتی” کاماچو گفت. “اما زمانی که او قرار می دهد کشتی کج روسری در آن یک داستان متفاوت است. من به یاد داشته باشید که سخت در دولان. او برنده یک pushup رقابت در برابر پسران در کلاس ششم.”

صدای تند و تیز است و همچنین خوش شانس در استمفورد بالا به کاربر وین پرادو — که کشتی در 132 پوند — به عنوان یک تمرین شریک است.

“من نمی دانم که چگونه مردم را به من پیوستن به تیم کشتی. داشتن وین نیز وجود دارد ساخته شده آن را بسیار ساده تر و بیشتر سرگرم کننده” Yap گفت. “پس از دیدن آنچه که من می تواند انجام دهد ابتدا چند روز از عمل, همه در اطراف آمد و به من استقبال با آغوش باز.”

“وین (پرادو) شده است مثل یک خواهر بزرگ برای سامانتا. عالی بود آنها می تواند عمل با هم هر روز تا وین رو صدمه دیده” کاماچو گفت. “سامانتا همچنین برنده بیش از پسران است چرا که او برنده بسیاری از wrestleoffs در برابر آنها. بچه ها به مراقبت از او را مثل یک بچه خواهر. آنها احترام او را کشتی چرا که او برنده آنقدر در روش عالی. آنچه که او انجام شده در دولت باز باز است بسیاری از چشم ها در مدرسه. من امیدوار هستم که بیشتر دختران می آیند کشتی کج فصل آینده است.”

صدای تند و تیز نیز مستقیم دانش آموز در حالی که مصرف افتخارات کلاس در استمفورد بالا است.

“من مدیریت زمان واقعا خوب” Yap گفت. “بدون داشتن نمرات خوب من نمی خواهد بود قادر به گریبان است.”

“سامانتا است که تیم ما را محقق-ورزشکار” کاماچو گفت.

صدای تند و تیز خواهد بود درمان کشتی به عنوان یکی از 12 ماه سال ، او رقابت در آزاد دختران کشتی کج تیم مستقر در نورواک در offseason. او را به صرف تابستان در یک, دختران کشتی کج تیم مستقر در منطقه نیویورک.

اما روز یکشنبه خود تمرکز خواهد شد در لندن است.

“من برادر اسحاق و من مشترک مورد جایزه در خانه” سامانتا Yap گفت. “من امیدوارم که برای اضافه کردن یکی دیگر از مدال به سمت من مورد یکشنبه.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر